Battlefield 1 ™ Revolution 33,59 TL

Gizli gitmek gereken yerlerde size bir taktik vereyim görevimiz tehlike flüt açın %100 geçersiniz :D
bu arada ben de BF 1 olduğundan 56 TL'ye denk geliyor ama galiba sadece BF 5 almaya çalışacağım.

Hocalarım benim merak ettiğim bir şey var. Bende amazon üzerinden aldım oyunları fakat örnek verecek olursak BF1'de Gelibolu haritasını online oynamak isteyince premium pass istiyor şu anda steam üzerinden satılan oyunda premium pass açık mı ve bütün haritalarda online girilebiliyor mu? Yoksa amazonun verdiği oyunla bire bir aynı mı boşuna para harcamak istemiyorum da eğer premium iseler şahsen steam üzerinden almak istiyorum.

Hocalarım benim merak ettiğim bir şey var. Bende Amazon üzerinden aldım oyunları fakat örnek verecek olursak BF1'de gelibolu haritasını Online oynamak isteyince Premium Pass istiyor şu anda Steam üzerinden satılan oyunda Premium Pass açık mı ve bütün haritalarda Online girilebiliyor mu? Yoksa Amazon'un verdiği oyunla bire bir aynı mı boşuna para harcamak istemiyorum da eğer Premium iseler şahsen Steam üzerinden almak istiyorum.

Evet bunda oyunda ki her DLC yani Battle Pass gibi eklentiler açık bütün haritaları oynayabilirsin. Amazon'da verdiğinde hiçbir DLC yoktu.

Geri
Yukarı