Battlefield 1 Türkiye'de Yasaklanır mı ?

Battlefield 1 Türkiye'de Yasaklanır mı?

• Evet

Oy: 3 7,5%
  • Hayır

Oy: 37 92,5%

• Oy verenlerin toplamı
    40

gabriel34

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Battlefield 1 almayı düşünüyorum ama Türkiye'de yasaklanacak haberleri duydum. Böyle bir ihtimal var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şahsen ben öyle bir şey düşünmüyorum ki zaten gerçekten çok saçma sonuçta sırf Osmanlı'yla savaşmadığımız için bunlar konuşuluyo zamanında oyunlarda kötüler ya Alman ya Rus falan oluyodu onlarda yasaklanmadıysa bizde de yasaklanmaz sonuçta oyunda çıkan Çanakkale cephesinin Türkiye için ne kadar önem verdiğini gösteren yazılar var.
Eğer tepkiler çok büyürse de dlc ile Osmanlı'yı oynadığımız senaryo modu eklerler oyuna sonuçta multiplayer kısmında Osmanlı olabiliyoruz.

BF4 yanlış hatırlamıyorsam shanghai haritası yüzünden Çin'de yasaklanmıştı. Burası Türkiye kim bilir belki burada da yasaklanır :kararsız:

Yıllarca Almanları, bazen MW3 gibi bir oyunda sivil Rusları öldürenler neden böyle yaygara çıkardı anlamadım. Sonuçta bu bir oyun. Madem yanlış anlatıldığını düşünüyorlar, bir oyun yapsınlarda Osmanlı gözünden oynayalım bizde.

Oyunun Çanakkale senaryosunu internet üzerinden izledim. Osmanlı'ya karşı herhangi bir hakaret görmedim. Şahsen yasaklanacak bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı