Battlefield 1 ve 5 için FPS artırıcı ayar önerileri

İşletim sistemi
Windows 10

BatarellaXL

Hectopat
Battlefield 1 ve Battlefield 5 için oyunu çizgi filme dönüştürmeden maksimum FPS'i alacağım ayarları önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki gibi cfg dosyaları ile oynayabilirsin.

RX580 Armor 8 GB Intel i58400 2.8 GHz, 8 GB RAM, 960 EVO SSD, 2TB Seagate harddisk.

O sistem ile 1080p Ultra ayarlarda 60FPS almanız lazım. Ama Online girince işlemciniz yüzünden darboğaz oluyor. Bu darboğazı bir nebze azaltmak için sisteminizde ki RAM'den 1 adet daha alabilirsiniz.

2400 MHz yakın zamanda bir 8 GB daha alacağım ama RAM'in markası ne bilmiyorum bir de annem galiba kutusunu atmış :/

CPU-Z'den belki öğrenebilirsin. Yerinde olsam satıp 2x8 GB'lik 3000 MHz kit alırım. Böylece uyumsuzluk sorunu yaşanmaz. RAM'leri karıştırmak güzel olmuyor önermiyorum.

RAM hızının performansa etkisine örnek:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

8 GB vs 16 GB örneği:

Aynı oranda performans artışı olur mu bilmiyorum fakat genel kanım faydalı olduğu yönünde.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı