Battlefield 1 vs. Battlefield 4

Kloox

Hectopat
Merhaba, Steam'in yapmış olduğu sonbahar indirimleriyle beraber kendime Battlefield serisinden bir oyun almaya karar verdim ama Battlefield 1 ve Battlefield 4 arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Ayrıca bende zaten Battlefield 3 olduğu için modern araç takıntım yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 2009'dan beri tüm Battlefield serilerini orijinal olarak multiplayer ve solo oynadım. Tavsiyem eğer hayranıysan 4 ve 1 alman. Çünkü BF3'ten sonra 4'e geçiş multiplayer kısmı için gerçekten devrim gibi olmuştu :) Tabii çok düşkün değilseniz son seri iyi bir seçenek olur.

Yaklaşık 2009'dan beri tüm Battlefield serilerini orijinal olarak multiplayer ve solo oynadım. Tavsiyem eğer hayranıysan 4 ve 1 alman. Çünkü BF3'ten sonra 4'e geçiş multiplayer kısmı için gerçekten devrim gibi olmuştu :) Tabii çok düşkün değilseniz son seri iyi bir seçenek olur.
İkisinide alacak param yok. Siz birini seçecek olsanız hangisini seçerdiniz? Şuan da Battlefield 1'e daha yakın gibiyim ama çok fazla hile var diyorlar bu doğru mu?

Hocam BF4 hikaye olarak tatmin edici ama gerçekten harika bir oyun, iki oyunun teması çok başka biri modern savaş iken diğeri 1.Dünya Savaşı temalı.
Bunu göz önüne alarak almalısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı