Battlefield 1 vs Battlefield 5

BF 5 aksiyonu çok iyi özellikle küçük haritalar çok güzel oluyor onun dışında BF 1'den daha yeni mekaniklere sahip ben de şu an BF 5 oynuyorum bayağı zevkli. BF 5 de hile çok az 40 seviyeyim 2 tane hile gördüm. BF 5'te atmosferde çok iyi mesela uşak patlayınca yok olmuyor dibine düşebiliyor o tanklara hücum etmekte çok zevkli ve ayrıca gaza getiren müzikler süper.

Bence BF1, çok daha iyi atmosfere sahip bana göre. Bu arada hevesiniz ne kadar bilmiyorum ama henüz almadıysanız, 30 liraya 1 aylık EA Play alıp ikisini de oynayabilirsiniz. Tabi ne kadar oynayacaksınız vb. etkenler değiştirir bu önerimi.

Bence ikisini de 1-2 sene oynamazsınız gerçekten savaş oyunlarının manyağı olmanız lazım o kadar oynamak için. Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyununa bir bakmanızı öneririm ben. İlla BF olacak diyorsanız da BF1'in tarzı çok hoşuma gitmişti BF1 diyorum, BF5'de kötü değil ikisi kütüphanenizde varsa ikisini de oynayın.

Bence ikisini de 1-2 sene oynamazsınız gerçekten savaş oyunlarının manyağı olmanız lazım o kadar oynamak için. Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyununa bir bakmanızı öneririm ben. İlla BF olacak diyorsanız da BF1'in tarzı çok hoşuma gitmişti BF1 diyorum, BF5'de kötü değil ikisi kütüphanenizde varsa ikisini de oynayın.

Rainbow oynayacak arkadaşım yok. Ama 1-2 sene daha oynayayım derken oyunun öyle bir potansiyeli olsun anlamında hani

Hikaye 1 Online 5 bence☺️

Sebebini de söyleme nezaketinde bulunur musunuz?

BF 1 de oyuncu sayısı çok az ayrıca silahlar eski dönemde geçiyor diye spray atabilme falan yok yani berbat durumda bence, oynama şeklinize göre değişir tabii. BF 5 hem kalabalık hem silahlar güzel, keşke ikisini de deneme şansınız olsaydı kararı siz verirdiniz, geçen gün arkadaşımla iki oyunu da indirdik, BF 1'i iki el oynadıktan sonra sildik, BF 5 devam, kişisel tercih tabii.

Geri
Yukarı