Battlefield 1'in "tarihçe" hikayesi nasıl?

Yusipg

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 1600 12nm soket AM4 işlemci
ASUS Phoenix PH-GTX1650S-O4G GeForce GTX 1650 S
480GB + 1 TB SSD disk
Gigabyte B450M S2H soket AM4 mATX anakart
Adata XPG Gammix D10 8 GB (1x8GB) DDR4 3000MHz X2 16 GB RAM
Corsair Carbide Spec Delta RGB 550W 80+ midi-Tower tempered glass Gaming kasa
Merhabalar. Oyunu oynayanlar için hikayesi "tarihi" açıdan nasıldır, olumlu veya olumsuz eleştiriniz var mı? Hikayesini nasıl buldunuz? Satın almamı önerir misiniz? Teşekkürler.

BF1 hikayesi çok kısa (COD'a nazaran) yani oyunu alan insanlar da zaten online kısmı için alıyor. Online açısından, evet oyunu almanı öneririm.

Durmaplay'da ucuz. Ben oradan aldım.
Key olarak veriliyor.
Merhabalar. Oyunu oynayanlar için hikayesi "tarihi" açıdan nasıldır, olumlu veya olumsuz eleştiriniz var mı? Hikayesini nasıl buldunuz? Satın almamı önerir misiniz? Teşekkürler.

Eh iste. Cok beklentin olmasin. Online oyun yapmislar. Araya offline bolum koyalim demisler. Ha ben begenmistim hos gelmisti. Tam AAA oyun seviyesin de kesinlikle degil. Tarihsel olarak gercek degil kendileri hikaye yazmis. Ve fena da olmamis.

Çoğunlukla olumlu ama 20 FPS oynadığımı sayarsak. :(
multiye giremedim.
GeForce NOW bir umuttu ondan da kaldırdılar.

Dostum sistemin nelerdir bende senin sistemini baz alarak benimkisi kaldırır mı karşılaştıracağım bende i3 2120 3.30GHz 2 çekirdekli işlemci 10GB RAM RX550 4 GB var kaldırır mı ve kaç FPS alabilirim?

Dostum sistemin nelerdir bende senin sistemini baz alarak benimkisi kaldırır mı karşılaştıracağım bende i3 2120 3.30GHz 2 çekirdekli işlemci 10GB RAM RX550 4 GB var kaldırır mı ve kaç FPS alabilirim?
Benim sistem:
Amd A-8 4555m
Radeon hd 7600m
8gb
Ona bakarak düşün.
Büyük iktimal rahat yüksek'te multi oynatır.

Yeni konular

Geri
Yukarı