Battlefield 2042 alacak mısınız?

Steam'de envanter var. Kırık Diş operasyonunda kasmıştım. Fakat izlediğim 1-2 videoda biraz kötü olmuş gibi, kayma animasyonu CoD'daki gibi yapılmış, ve Tom Henderson oyun optimizasyonu ve animasyonlarının kötü olduğunu söylemiş. Beta'da deneyimleyip ona göre bakarım.
Adı üzerinde, "beta". Oyunun hatalarla ve eksikliklerle dolu olması gayet doğal.

Almayı düşünüyorum
Pahalı diyen arkadaşlar ekonomi yüzünden pahalı Türk parasının bir değeri olmadığı için.
Örnek olarak CoD Vanguard duyuruldu fiyatı Türk parası ile 600 liraya denk geliyor Blizzard üzerinden satıldığı için 60 euro.

BF1 ve BF5'teki hilecilerden kurtulmak için alacağım. Özellikle bedava verildikten sonra hileciler cirit atmaya başladı oyunlarda.

Verilmeden önce de öyleydi. EA oyunu çıkarttıktan birkaç hafta sonra umursamıyor hileyi vs. iki oyunu da parayla alıp ikisinde de hilecilerden bıkıp oynamayı bıraktım.

@Metin Eren Türkmen sana pahalı geldiyse o zaman alma. Adamlar oyunu TR'de 42€ üzerinden satıyor. Daha ne yapsınlar? Yakın zamanda Origin, veya EA Desktop'a da TR desteği gelecek, fiyatlara zaten TR desteği geldi, daha ne istiyorsunuz anlamadım ki. Activison gibi 60€'dan kitlesin mi?
Ekran görüntüsü 2021-08-20 140740.png

Alacağım hatta bunun için şimdiden ay ay kenara para koyuyorum. Oyun ekim sonu çıkacak ve büyük ihtimalle Kasım başı alırım, oyundan çok ümitliyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı