Battlefield 2042, Battlefield V’ten Daha İyi Çıkış Yaptı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Battlefield 2042

DICE’ın yaptığı açıklamaya göre, Battlefield 2042, 2018’de çıkış yapan Battlefield V’in çıkış zamanına kıyasla neredeyse iki katı daha fazla oyuncuya ulaştı. Battlefield serisinin son oyunu Battlefield 2042, çıkışı itibarıyla gerek oyun modlarının beğenilmemesi gerekse de çok sayıda hata barındırması gibi çeşitli nedenlerden ötürü oyuncuların çokça eleştirilerine maruz kaldı. Ancak oyunun geliştiricisi olan DICE firması, Battlefield […]

Devamı: Battlefield 2042, Battlefield V’ten Daha İyi Çıkış Yaptı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Battlefield 2042

DICE’ın yaptığı açıklamaya göre, Battlefield 2042, 2018’de çıkış yapan Battlefield V’in çıkış zamanına kıyasla neredeyse iki katı daha fazla oyuncuya ulaştı. Battlefield serisinin son oyunu Battlefield 2042, çıkışı itibarıyla gerek oyun modlarının beğenilmemesi gerekse de çok sayıda hata barındırması gibi çeşitli nedenlerden ötürü oyuncuların çokça eleştirilerine maruz kaldı. Ancak oyunun geliştiricisi olan DICE firması, Battlefield […]

Devamı: Battlefield 2042, Battlefield V’ten Daha İyi Çıkış Yaptı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Ea Bariz kıçından atıyor. Bf5 bence bayağı iyi bir oyundur. Bf5 in yenilikleri hoştu bence. Merminin kendi kendine dolmaması ve tankları bence gerçekten güzeldi tigerla az adam vurmadım :D.

Oyuncu sayısının daha fazla olması daha iyi çıkış yaptığını göstermez. Deneme süreleriyle birlikte zaten satın alanlar çok fazlaymış gibi gözüküyor. Kendini toparlamazsa bir süre sonra düşecektir.

Oyun satış sayısı ile oyunu karşılaştırmak saçma bende. Diyelim FİFA 21 20'den daha fazla sattı. FİFA 21 daha mı güzel olmuş oluyor? Bana kalırsa aynı yani.

İkisini de oynadım BF5 çok daha iyi 2042 ile grafik farkı göremedim fakat yarı yarıya performans farkı var. Çok kötü optimizasyonu. Çok fazla bug da var. Girdiğim ilk oyunda 3. spawnda haritanın altında doğdum, yüzüyordum. 😂 BF5 devam kesinlikle, çok modern bir şey istersem 4 oynarım, bunu oynamam.

Son düzenleyen: Moderatör:
BF 5 oynanabilir bir oyun ama BF 2042 gerçekten çok kötü bir oyun. Yarım yamalak çıkmış. Zaten güncellemeyle düzeltiriz deyip geçmişler. Ben hala BF 1 oynuyorum. Oynayan kişi sayısı gayet yeterli.

BF V'den nefret edilmişti BF ruhunu yansıtmıyor diye, ama hardcore BF oyuncusu olarak söylüyorum, BF V daha iyiydi 2042'den. Dinamikleri, silah hassasiyeti, oyun alanıyla etkileşimi ve ne önemlisi karakterin hareket kabiliyeti olarak kat kat daha iyi. Bu oyun Cyberpunk kadar bile düzelemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı