Battlefield 2042 Fragmanı Yayınlandı

Bir Battlefield serisi manyağı olarak, COD MW 2019 gibi günümüz modern savaşına dönmesini beklerdim. Ayrıca jet uçaktan atlayıp havada RPG ile ateş etme göndermesine aşık oldum. Ama şahsi fikrim Battlefield'ın eskiden yaptığı sade tanıtımlar beni daha çok heyecanlandırıyordu. Bu seferki tanıtım çok fazla şatafatlı olmuş gibi sanki.

Günümüz şartlarında 420 TL'ye kim satın alır bilemiyorum ama bunun sorumlusu yapım şirketleri değil malesef.
Fragmandaki sahneler topluluğa gönderme dolu. İlk sahneyi bilen bilir Battlefield 3 Damavand Peak :D. Zaten "reveal trailer" ön gösterim çoğu sahne sinematik. Gameplay ve Açık Beta'da bazı şeyler kesinleşmeye başlar. Eski BF konseptindeki fragman gelir mi bilmiyorum.
Ve Oyungezer'in yaptığı habere göre oyunda hikaye modu yok, ikinci CoD Black Ops 4 vakası yaşanacak desenize.

Hikaye olmayaksa ne anlamı var yaptıkları oyunun cidden saçma.
Hikaye modunun olmaması BF serisi için bir eksiklik değil. Zaten geleneksel olarak bildiğimiz COD hikayede BF de çoklu oyuncuda daha iyi. Fakat oyun "live service" olarak çıkacak yani, mikro ödemeler fazla içerikler felan. Belki ileride getirebilirler belli olmaz.

Fragmandaki sahneler topluluğa gönderme dolu. İlk sahneyi bilen bilir Battlefield 3 Damavand Peak :D. Zaten "reveal trailer" ön gösterim çoğu sahne sinematik. Gameplay ve Açık Beta'da bazı şeyler kesinleşmeye başlar. Eski BF konseptindeki fragman gelir mi bilmiyorum.

Hikaye modunun olmaması BF serisi için bir eksiklik değil. Zaten geleneksel olarak bildiğimiz COD hikayede BF de çoklu oyuncuda daha iyi. Fakat oyun "live service" olarak çıkacak yani, mikro ödemeler fazla içerikler felan. Belki ileride getirebilirler belli olmaz.
Kesinlike katiliyorum,hikaye modunun olmamasi tam tersi daha bile iyi

Kesinlike katiliyorum, hikaye modunun olmamasi tam tersi daha bile iyi.

1-2 sene içerisinde CoD hikayesi güzel oyun patlatır belki. Zaten hikayede CoD, MP'de Battlefield. Oyunun belkide görünen tek dezavantajı (şimdilik) klasik $A mantığı. Oyun içi pass sistemi felan inşallah skinlerden ibaret olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunun gibi hareketlere gönderme için var sadece:D
Keskin nisanci tufegi ile pilotu vurup ucagini almisligim var.
Kendi ucagimdan atlamistim vururken.

Oyunu ön sipariş ettiğimizde Open Beta'sına erkenden erişebiliyoruz. Ama oyunu ön sipariş ettiğimizde hemen oynayabiliyor muyuz yoksa Temmuz'u mu beklememiz lazım?
Keskin nisanci tufegi ile pilotu vurup ucagini almisligim var.
Kendi ucagimdan atlamistim vururken.
Off be. Oyunun zevkli taraflarından biri o. Atraksiyonlu şeyler yapabiliyorsunuz.

Hikaye modunun olmaması BF serisi için bir eksiklik değil. Zaten geleneksel olarak bildiğimiz COD hikayede BF de çoklu oyuncuda daha iyi. Fakat oyun "live service" olarak çıkacak yani, mikro ödemeler fazla içerikler 65felan. Belki ileride getirebilirler belli olmaz.
Ben 3 harita gördüm. İlk sizin dediğiniz gibi Damavand Peak. İkinci ise helikopter sehnesinin olduğu Dawnbreaker'a benziyor. Üçüncüsü ise buzlu sahnedeki Operation Whiteout.
Birebir aynısını koymasalarda esinlenildiği bariz belli.

Geri
Yukarı