Battlefield 2042 hangi sürümü alınmalı?

mustafa6789

Centipat
Hatırladığınız üzre geçtiğimiz hafta Battlefield 2042 çıktı, ben oyunu Steam'den almak istiyorum, lakin şimdi değil, soracağım soru ise şu "Gold Edition ile Ultimate Edition'un farkı ne? Standart sürümü almak istemiyorum.

1623739999975.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürekli oynayacaksan standart sürümü al derim. Oynaya oynaya skin vs. açarsın. BF 2042'de DLC'ler ücretsiz. Diğer paketlerle standart arasında ekstra silah veya araç farkı yok diye biliyorum. BF5'te para ile DLC olayı kaldırılmıştı.

Sayfanın aşağısında sürümler arasındaki farklar yazıyor olmalı zaten. Oyuna öncelikli erişim gibi şeyler var Gold ve Ultimate Edition'da.

• Açık betaya erken erişim
  • Baku ACB-90 yakın düşürme bıçağı
  • “Mr. Chompy” epik silah süsü
  • “Landfall” oyuncu kartı arka planı ve “Old Guard” künyesi

Gold
  • “Mr. Chompy” Epik Silah Süsü
Dijital Battlefield 2042 Gold Edition'a dahil içerikler:
  • Oyun lansmanına erken erişim
  • 1. Yıl Bileti: 4 Yeni Uzman (her Sezon için 1 adet), 4 Savaş Bileti (her Sezon için 1 adet) ve 3 Epik Kaplama Paketi (“Blistered Earth”, “Tempest” ve “Cold Blood”)

Ultimate
  • “Mr. Chompy” Epik Silah Süsü
Dijital Battlefield 2042 Ultimate Edition'a dahil içerikler:
  • Oyun lansmanına erken erişim
  • 1. Yıl Bileti: 4 Yeni Uzman, 4 Savaş Bileti ve 3 Epik Kaplama Paketi (”Blistered Earth”, “Tempest” ve “Cold Blood”)
  • Midnight Ultimate Paketi (“Shadow Stalker” Efsanevi Teçhizat, “Obsidian” Efsanevi Silah Kaplaması, “Onyx” Efsanevi Taşıt Kaplaması)
  • Resmi dijital çizim kitabı
  • Özel dijital oyun müzikleri

Bence diğer sürümleri almaya değmez fazladan 2 kaplama alacağız diye.

Premium olunca genelde servere girerken daha öncelikli oluyor, bir de epey battlepack veriyor, ben BF4'ü pre aldım, ve puan kazanırken kazanacağım puanın 2 katını alıyorum, yani epey bir şey fark ediyor, lakin o sizin görüşünüz, bu yüzden karışamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı