Battlefield 2042 indirimi!

burakErb

Kilopat
Yer
Kocaeli İzmit
Daha fazla  
Hangi dağda kurt öldü bilmem ama. Origin Battlefield 2042 için indirim yaptı!
Battlefield 2042'nin bir fiyatına bakınıyordum bir de Origin'den bakayım dedim ve Standart pakette %33 (279TL) Gold %22(466TL) Ultimate %18(654TL) indirimle karşılaştım ve az önce de Standart pakedi satın aldım arkadaşlar. Almayı düşünenler indirimden faydalanabilirler.

Daha düşer o. Birkaç ay içerisinde bu oyun ya düzelir ya da kaderine terkedilir. Oyun terk edilirse paranızı geri alamazsınız. EA bunu BFV için yaptı mesela, oyunu terk ettiler resmen. Size tavsiyem böyle çok oyunculu bir FPS arıyorsanız Planetside 2 deneyebilirsiniz, ücretsiz bir oyun, optimizasyon ve oyuncu sayısı olarak BF2042'den çok daha iyi.

Açıkçası incelemelerden haberim yoktu. Malum iş ev ev iş. Olmazsa iade edebilirim heralde. Origin sitesinde satış geçmişinde bi seçenek hatırlıyorum sanki

O kadar aman aman kötü değil oyun, mesele şu; bu bir online oyun ve doğal olarak sürekli ilgiye ihtiyacı var. Yapımcılar oyun ile ilgilenecek mi yoksa bırakıp kaçacaklar mı? Mesele bu.

O kadar aman aman kötü değil oyun, mesele şu; bu bir online oyun ve doğal olarak sürekli ilgiye ihtiyacı var. Yapımcılar oyun ile ilgilenecek mi yoksa bırakıp kaçacaklar mı? Mesele bu.
Bırakıp kaçarlarsa iyice güven azalır, satışlar çok düşer, yeni oyun çıkarınca da sorun yaşarlar. Onun için tamamen düzeltemeseler de üstüne düşüp biraz toparlamaya çalışırlar diye düşünüyorum.

Bırakıp kaçarlarsa iyice güven azalır, satışlar çok düşer, yeni oyun çıkarınca da sorun yaşarlar. Onun için tamamen düzeltemeseler de üstüne düşüp biraz toparlamaya çalışırlar diye düşünüyorum.

Daha önce defalarca yaptıkları şey, yine yaparlar emin olun. Aklınızın bir köşesinde o olasılık olsun, üzülmeyin diye söylüyorum Anthem ya da BF Hardline, BFV, BF1 oynayıp üzülen çok arkadaşım var benim. Bu oyunların çoğu oyuncu sayısı düştüğü için kaderine terk edildi. BF1 ise oyuncu sayısı yüksek olduğu halde kaderine terk edildi. Hilecileri bile banlamıyorlar artık.

Geri
Yukarı