Battlefield 2042, Olumsuz Yorumlara Mahkum Oldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Battlefield 2042 inceleme sonuçları

Çıkışını yapan Battlefield 2042, bekleneni verememiş gibi gözüküyor. BF 2042, Beta sürecindeyken RTX tarafında tepki almıştı. Şimdiyse tam sürümün erişime açılmasıyla birlikte oyuncular olumsuz inceleme yayınlamaya devam ediyor. Oyunun eksikliklerini tek tek yayıncı firmaya aktaran oyuncular yapılan 30700 değerlendirmede yüzde 25 olumlu oy verdi. Olumlu işaret bırakıp yine de negatif değerlendirme yapan kullanıcılar olduğunu da […]

Devamı: Battlefield 2042, Olumsuz Yorumlara Mahkum Oldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Battlefield 2042 inceleme sonuçları

Çıkışını yapan Battlefield 2042, bekleneni verememiş gibi gözüküyor. BF 2042, Beta sürecindeyken RTX tarafında tepki almıştı. Şimdiyse tam sürümün erişime açılmasıyla birlikte oyuncular olumsuz inceleme yayınlamaya devam ediyor. Oyunun eksikliklerini tek tek yayıncı firmaya aktaran oyuncular yapılan 30700 değerlendirmede yüzde 25 olumlu oy verdi. Olumlu işaret bırakıp yine de negatif değerlendirme yapan kullanıcılar olduğunu da […]

Devamı: Battlefield 2042, Olumsuz Yorumlara Mahkum Oldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Ben oynadım, fiyatına değen bir oyun olduğunu düşünmüyorum. Zaten hikaye modunu da çıkardınız. Tek yapmanız gereken çok oyunculu bölüme odaklanmaktı. Daha ucuza satılıyor olsa belki güncelliği açısından -optimizasyonun da düzeldiğini düşünerek- tavsiye edilebilir bir oyun olabilirdi.

Ben oynadım, fiyatına değen bir oyun olduğunu düşünmüyorum. Zaten hikaye modunu da çıkardınız. Tek yapmanız gereken çok oyunculu bölüme odaklanmaktı. Daha ucuza satılıyor olsa belki güncelliği açısından -optimizasyonun da düzeldiğini düşünerek- tavsiye edilebilir bir oyun olabilirdi.

Oyun rezalet nasıl Dice bu kadar kötü bir iş çıkarmış olabilir? Anlaşılan EA çıkar ulan demiş adamlar daha oyunu bitiremeden çıkarmışlar. Allah için Skor tablosu yok ya oyunda bu ne demek? Ama bu işimize gelecek. Bunlar oyuna ilk başta Free Battle Royale eklerler sonra EA Play'e gelir.

Topluluktan tamamen kopuk beklentinin değil olması gerekenin de altında bir oyun olmuş. Bitmemiş çok belli. Bitene kadar da almayın.

Oyun rezalet nasıl Dice bu kadar kötü bir iş çıkarmış olabilir? Anlaşılan EA çıkar ulan demiş adamlar daha oyunu bitiremeden çıkarmışlar. Allah için Skor tablosu yok ya oyunda bu ne demek? Ama bu işimize gelecek. Bunlar oyuna ilk başta Free Battle Royale eklerler sonra EA Play'e gelir.
Sanki oyunun daha yüzde 75'i bitmişken birileri gelip "Haydi beyler toparlıyoruz, oyun haftaya çıkıyor" demiş. Ben de zaten 10 saatlik EA Play denemesi sayesinde oynadım oyunu.

Bu oyun için ümitliydim hatta duyurulduktan sonra ufak ufak kenara para atıp biriktiriyordum. Çıkış sürümünü EA Play sayesinde 10 saat oynayabiliyordum 2-3 saat oynadıktan sonra bıraktım, boşuna ümitlenmişim. Hafta sonunda ücretsiz olması sayesinde Vanguard'ı deneyebildim ve çok daha beğendim. Tercihim indirimlerde Vanguard'dan yana olacak.

Israrla b*ttle r*yale oyun çıkarmaya çalışan büyük şirketleri ve multiplayer moddan daha fazla para kazanmak için hikayeli olan serileri feda eden açgözlülere lanet okumaya devam ediyorum.

Hadi BF neyse, her daim multiplayer tarafı öncelikliydi. Activision'ın CoD serisine yaptığını asla unutmayacağım. B*ttle r*yale oynamaktan beyni sulanmış çoluk çocuktan daha fazla para kasabilmek için güzelim seriyi öldürdüler.

Şimdi ise tek odaklanması gereken yerde çuvallayan DICE/EA ekibine de her şey müstahak.

Geri
Yukarı