Battlefield 2042 oyun bulmuyor

İşletim sistemi
Windows 11

Uzumaki nagato

Centipat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
rtx 2060
Anakart
b450 m
İşlemci
ryzen 5 3500
Merhaba arkadaşlar, ben yeni Battlefield 2042 aldım ve oynamak istiyorum ancak bir türlü oyun bulmuyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mümkünse iade et. Geçen sildim oyunu. Kapalı beta olan World War 3 kat kat iyi ve zevkli:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu oynayıp BF 2042'ye geri döneyim dedim. Dayanamayıp sildim.
Vuruş hissiyatı, server thick rate, özelleştirmenin atışa etkisi. Koruması yüksek zırh ve kask takınca yavaş hareket etmen, silah ve ekipmanda ağırlık limitinin olması...

Mümkünse iade et. Geçen sildim oyunu. Kapalı beta olan World War 3 kat kat iyi ve zevkli:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu oynayıp BF 2042'ye geri döneyim dedim. Dayanamayıp sildim.
Vuruş hissiyatı, server thick rate, özelleştirmenin atışa etkisi. Koruması yüksek zırh ve kask takınca yavaş hareket etmen, silah ve ekipmanda ağırlık limitinin olması...
Oyun ücretsiz olacak diyorlardı. Ne oldu o iş? Ben de oynamak istiyorum ama bu durumu bekliyorum.

Yeri geliyor R6 tarzı çatışmalar, yeri geliyor BF tarzı çatışma, yeri geliyor Warzone tarzı jammer, bombardıman, UAV çağırman gibi ayrıntılarla çok zevkli.
Oyun ücretsiz olacak diyorlardı. Ne oldu o iş? Ben de oynamak istiyorum ama bu durumu bekliyorum.
Ben de ücretsiz olmasını bekliyordum, ertelenedi. Süre de belirtmediler. Bence altın yumurtlayan tavuk olduğunu anlayıp ücretsiz olmasından vazgeçtiler. Şimdilik 4 harita var. İki yıl boyunca 5 haritaymış. 5. olan harita yeşillikli, onu düzenleyip geri getireceklermiş.

Ben bu ara Black Ops 2 online a sardım hocalarım. Normalde online oyunlardan hiç haz etmem. Sevmem. 🎭

Ama Black Ops 2 eski olmasına rağmen günümüz oyunlarına taş çıkarır kanımca. Yeri gelmişken demek istedim. 🤌🏻

Saygılarımla. 🌹

Yeri geliyor R6 tarzı çatışmalar, yeri geliyor BF tarzı çatışma, yeri geliyor Warzone tarzı jammer, bombardıman, UAV çağırman gibi ayrıntılarla çok zevkli.

Ben de ücretsiz olmasını bekliyordum, ertelenedi. Süre de belirtmediler. Bence altın yumurtlayan tavuk olduğunu anlayıp ücretsiz olmasından vazgeçtiler. Şimdilik 4 harita var. İki yıl boyunca 5 haritaymış. 5. olan harita yeşillikli, onu düzenleyip geri getireceklermiş.
Aslında kasım aralık gibi alacaktım ama oyuna tam ben almadan 1 gün önce zam gelince ben de beklemeye başladım. Son BF rezaletinden sonra denemek istiyorum baya.

Hangi oyun moduna girmeyi deniyorsun? Ayarlarda Cross-Play aktif mi? Eğer aktif değilse aktif duruma getir. Oyunu konsol oyuncuları ile birlikte oynayabiliyorsun bu sayede.

Yeni konular

Geri
Yukarı