Battlefield 2042 sistem gereksimleri ne olur?

Battlefield serisi genellikle işlemci ağırlıklı olur. AMD tarafında artık Ryzen serisini Minimum olarak görürüz Ram olarak 8/16 gelebilir gene (1080p60) Ekran kartı da açıkçası çok yüksek geleceğini sanmıyorum. Işın izleme ile oynayacaklar için aynısını diyemem tabi.

Battlefield oyunları genelde güzel optimize ediliyor. Bende şu an i7-8750H/16GB Ram/1050Ti var orta ayarlarda sıkıntısız oynarım diye düşünüyorum :)

RTX 4K Önerilende gelebilir. Bir süre oynayınca Frosbite kaynaklı RAM'de şişme oluyor.
Bir de ben önerilen olarak açıklanacak gereksinimin 2K olacağını düşünüyorum.
Mantıklı hocam,o oyunda zaten espor rekabet muhabbeti yok,atmosfere falan daha çok önem veriyorlar.Ondan dolayı olabilir.

Mantıklı hocam, o oyunda zaten espor rekabet muhabbeti yok, atmosfere falan daha çok önem veriyorlar. Ondan dolayı olabilir.

Hocam sistem gereksimleri açıklandı, öyle aman aman bir şey istemiyorlar. Gidip bakabilirsiniz.

Oyun eski nesil Xbox One'da çıkıyor. Tahminimce çok yüksek olmayacaktır sistem gereksinimleri. 1050 Ti - 1650. 4/8 bir işlemcide yeterli olur diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı