Battlefield 2042’de Hikaye Modu Bulunmayacak

4'e dün başladım fena sayılmayacak bir hikayesi var.
Bence serideki en iyi hikaye 4'te. Yeni oyunda da olsa güzel olurdu ama hikaye modunu en fazla 6-7 saat, online kısmını ise yıllarca oynayabiliyoruz. Bence yerinde bir karar olmuş.

Açıkçası fragmanı ilk izlediğimde gösterilen sahneleri senaryo modundan sanmıştım ama DICE aslında BF'yi bu şekilde özüne kavuşturmayı hedefleyen bir yol izlemiş oldu, tıpkı bazı eski oyunlarında olduğu gibi ama bu sefer eşi benzeri görülmemiş ölçekte devasa çeşitliliğe sahip on numara bir oyun bizi bekliyor. Eminim ki BF5 ve BF1'den çok daha başarılı olacaktır.

Bence serideki en iyi hikaye 4'te. Yeni oyunda da olsa güzel olurdu ama hikaye modunu en fazla 6-7 saat, online kısmını ise yıllarca oynayabiliyoruz. Bence yerinde bir karar olmuş.
Bu durumda tercih çok etki ediyor. Ben hikayeli oyun oynamayı daha çok seviyorum. Senelerce online oyun oynadım, bir süreden sonra sıkıyor artık hep aynı şeyleri yapmak. Şu an elimde BF 1 ve 4 var, online oynamak için yeni bir BF oyununa ihtiyacım yok. Hikayesi olsaydı alacaktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı