Battlefield 2042’de Hikaye Modu Bulunmayacak

Battlefield 1'in hikaye modunu iki kez ve Battlefield 5'in hikaye modunu 1 kez oynadım. Battlefield 5'in hikaye modun da çuvalladılar bana göre çünkü Battlefield 1 kadar sarmadı demek ki bu onlar için bir ders olmuş. Yani hikaye değil de biz asıl işimize odaklanalım demişlerdir. Benim için de önemli olan MP kısmı. Hikaye modu olmadığı için eleştirilecektir fakat bu oyunun MP kısmı ön plandadır hikayesi değil. Şahsen BR modu da gelir zannediyordum. Battlefield 2'nin de hikaye modu yok.

Oyun 500 TL, o da olması gerektiği gibi mi acaba?
Haha güldürdün dostum,oyun 60 dolar,yani olması gerektiği gibi,tıpki diğer oyunlar gibi.Yani sende kur fazlaysa bu, adamları ilgilendirmez,ayrıca yerel fiyatlandırma yapmak zorunda da değiller.Olaya tek taraflı değil de keşke global baksanız artık.Çok yanlış düşünüyorsunuz,çok.

Hocam BF3 ve BF4 hikaye modlarını beğenip tavsiye eden çok kişi gördüm ama oynama fırsatı bulamadım henüz. Yorumumu da BF1 hikaye moduna dayanarak yaptım ve oynadığımda hikaye çok hoşuma gitmemişti açıkçası. En iyisi ben diğer oyunların hikayelerini de deneyeyim belki fikrim değişir :D
:D hocam Şöyle bir şey var, BF1 çıktığı dönem insanlar artk CoD serisinden bıkmıştı, uzay zamanı felan işte. O yüzden o kadar çok beğenildi diye tahmin ediyorum. Ama benim için hiç bir cod oyunu BF3 veya BF4 oyunun yerini tutmaz. Gerek grafikleri, gerek hikayesi... Mutlaka deneyin derim.

:D hocam Şöyle bir şey var, BF1 çıktığı dönem insanlar artk CoD serisinden bıkmıştı, uzay zamanı felan işte. O yüzden o kadar çok beğenildi diye tahmin ediyorum. Ama benim için hiç bir cod oyunu BF3 veya BF4 oyunun yerini tutmaz. Gerek grafikleri, gerek hikayesi... Mutlaka deneyin derim.
BO2,MW2 ve BO1 tutar ya :D

Hocam yine şahsi düşüncemi paylaşayım, BO2: hayatımda ilk defa sıkılarak oynadığım hatta yarısında kapatıp sildiğim tek FPS oyunu oldu. O kadar downgrade yemiş bir oyundu ki anlatamam size.

Black Ops 1 ise, bo2 aksine aşıır çok sevdiğim bir oyudundu. Gerek grafikleri, gerek hikayesii... Cidden muhteşem bir detaydı.. Ama BO2 cidden çok çok ezik kalıyordı BO1 aksine.
BO2,MW2 ve BO1 tutar ya :D
Bu videoda m911 sesine ya da çevreye bakmanız yeterli olacaktır hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

:D hocam şöyle bir şey var, BF1 çıktığı dönem insanlar artk CoD serisinden bıkmıştı, uzay zamanı falan işte. O yüzden o kadar çok beğenildi diye tahmin ediyorum. Ama benim için hiçbir CoD oyunu BF3 veya BF4 oyunun yerini tutmaz. Gerek grafikleri, gerek hikayesi... Mutlaka deneyin derim.

BF3 BF4'ü severim ama CoD MW'nin yerini tutamıyorlar maalesef vuruş hissi olsun oyun mekaniği olsun hatta BF1 ve BF5'te tutamıyor CoD MW bambaşka bir oyun.

İyi olmuş. İlk Battlefield oyunlarında hikaye diye bir şey yoktu zaten. Buna rağmen en azından Online haritaları botlara karşı tek kişilik oynama imkanı sunmalarını beklerdim.

Botlar oyunda olacak hatta botlarla oynarken XP kazanmaya ve birkaç bir şey açmaya devam edeceksiniz arkadaşlarınızla birlikte botlarla oynayabileceksiniz yani hikaye modu yerine oyunda istediğiniz zaman tek başınıza botlarla oynayabileceksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı