Battlefield 3 ban yeni hesabı da etkiler mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Procyon

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.
Uzun süre önce BF3'te ban yemiştim YouTube'den hile görmüştüm denedim 1 ay sonra ban yemiştim, 1 ay peşinden koştum ama çözüm yok çok eski bir olay oyunu falan silmiştim. Şimdi yeni bir Key yeni bir hesap açsam ban geçerli olur mu böyle söylentiler var ne dersiniz? Punkbuster diye illet bir şey var bu hala etkiler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ezikleşmeyin hilesiz ne güzel oynuyordum hemen hile yayınlamışlardı baktım saçma sapan yerlerden ölüyorum araştırdım bende açmak zorunda kaldım hilecilere tepki olarak insanın siniri bozuluyor.. Soruma cevap alayım

Ezikleşmeyin hilesiz ne güzel oynuyordum hemen hile yayınlamışlardı baktım saçma sapan yerlerden ölüyorum araştırdım bende açmak zorunda kaldım hilecilere tepki olarak insanın siniri bozuluyor. Soruma cevap alayım.

Tabii beyfendi rakı, üzüm, meze ve kavunda getirelim.

Ezikleşmeyin hilesiz ne güzel oynuyordum hemen hile yayınlamışlardı baktım saçma sapan yerlerden ölüyorum araştırdım bende açmak zorunda kaldım hilecilere tepki olarak insanın siniri bozuluyor.. Soruma cevap alayım
Haaa savunmanda bu yani kolsuz musun? Git bot kes kardeşim herkes hile açsın o zaman saçma sapan konuşma.

Oyunları düzgün oynayınca hile gelmiyor çoğu oyunda güven faktörü tarzı birşey var. Önce kendinize sonra karşınıza bakın iyi günler 2008'li yıllarda değiliz.

Boş konuşmayın oyun hileye hiç izin vermesin bizde para verip aldığımız hesapta hile kullanmak zorunda kalmayalım biz enayimiyiz hilecilere karşı hilesiz oynayıp anında ölelim aynı olay pubgde de var insanlar hilecilere karşı oynayabilmek için hile kullanmak zorunda kalıyor yoksa hiç bir şey yapamıyor tamamen oyunun suçu hiç izin vermeyecekler... Soruma cevap verin yeni hesap alsam hile açmadığım halde ban yermiyim ? rahat rahat güzel güzel oynamak istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı