Battlefield 3 CD-Key Russian

Ömer Gündüz

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar ben multiplayer oynamak için Battlefield 3 almak istiyorum. En uygun fiyatta CD-Key olarak Rusya'dan alınanlar satılıyor. Fakat EA bunları blokladı gibi dedikodular okumuşutum doğru mudur? Şimdi alıp yüklesem online oynayabilir miyim?

Onlıne Oynarsın.Ama senın yerınde olsam 10 lıra gibi bir farkı ödeyip inglızce alırım.Riske girmeye gerek yok bence:)

İngilizce nerden nasıl alabilirm ki? Benim bildiğim CD Key'lerin hepsi Rusyadan geliyor. Diğerleri kutulu satılıyor onlardan 100 TL'den aşağı değil. Ne bu Türkiye'deki vergi sistemi. Adamı oyunlardan soğutuyorlar.

İngilizce nerden nasıl alabilirm ki? Benim bildiğim CD Key'lerin hepsi Rusyadan geliyor. Diğerleri kutulu satılıyor onlardan 100 TL'den aşağı değil. Ne bu Türkiye'deki vergi sistemi. Adamı oyunlardan soğutuyorlar.

Ozel mesaj atildi. Burda ticarete girmek istemedim sende girme FoRAnAngeL. Eklemek isterimki saglam yerden almalisin kazik yeme olasiligin yuksek...

Konu biraz eskidi ama bu konuyu düşünmeye fırsatım olmadı. Şimdi ben origin'den alabilir miyim bu oyunu hazır bahar dolayısıyla indirim varken? 25 Euro'ya denk geliyor kredi kartıyla alınabilir mi?

Uyarı! Bu konu 13 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı