Battlefield 3 kaç GB?

Önerim ilk önce SP olarak bitirip sonra MP'da Team Deathmatch modunda silah kasıp sonra Conquest Large falan girmeniz olur. Ve BF3 asla eskimez :) Son yıllarda oyuncu sayıları çok az tabi ama yine de yıllardır vazgeçemiyorum. Bütün BF'leri oynamış ve halihazırda BF1'de oynayan biri olarak.

Önerim ilk önce SP olarak bitirip sonra MP'da Team Deathmatch modunda silah kasıp sonra Conquest Large falan girmeniz olur. Ve BF3 asla eskimez :) Son yıllarda oyuncu sayıları çok az tabi ama yine de yıllardır vazgeçemiyorum. Bütün BF'leri oynamış ve halihazırda BF1'de oynayan biri olarak.
Hocam hangi BF oyunları modern savaş barındırıyor ? Şuan 4'ü oynuyorum ve 3'te iniyor. Oyunlar bittikçe diğerlerini indireceğim ama 2.Dünya Savaşı tarzı konseptleri pek beğenmiyorum.

BF 3 ve BF 4 barındırıyor BF 2 bad Company biraz eski kalabilir bir de BF Hardline diye biliyorum.

Hocam hangi BF oyunları modern savaş barındırıyor? Şu an 4'ü oynuyorum ve 3'te iniyor. Oyunlar bittikçe diğerlerini indireceğim ama 2.dünya savaşı tarzı konseptleri pek beğenmiyorum.

Hocam hangi BF oyunları modern savaş barındırıyor ? Şuan 4'ü oynuyorum ve 3'te iniyor. Oyunlar bittikçe diğerlerini indireceğim ama 2.Dünya Savaşı tarzı konseptleri pek beğenmiyorum.
BF3 ve BF4 modern savaşlar. BF1 1. dünya savaşı, BF5 ise 2. dünya savaşı. Yeni çıkacak olan BF6 da modern savaş diye biliyorum. BF Hardline'a hiç girmedim gerek yok :D. BF2 ise remastered'ı çıksa kasıp kavuracak bir oyun ama dediğim gibi remastered olursa :).

Yeni konular

Geri
Yukarı