Battlefield 3 kitlenme sorunu

OnurB

Kilopat
Yer
A, A
Hocam benim harddiski biçimlendirdim, format felan attım, oyunu indirdim, kurdum. Oyunu önceden oynadığım ayarlarda oynamaya başladım ancak kısa bir süre sonra oyun kitleniyor ve öylece kalıyor. Aşağıdaki videonun aynısını yaşıyorum, nasıl çözebilirim ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığın Windows sürümü orijinal olmadığından olabilir. Özellikle de RemoveWAT gibi bir araç kullanıyorsan, bu Punkbuster ile çakışıyor. İlk olarak WAT'ı geri getirmen gerekiyor. Bunun için WAT Fix'i çalıştırmalısın. Ardından Windows'u orijinal yapmak için Windows Loader kullanabilirsin. Tabi tavsiyemiz her zaman orijinal Windows kullanmanız yönünde.

Windows 7 Home Premium 64 Bit satın almanızı tavsiye ederiz.

Kullandığın Windows sürümü orijinal olmadığından olabilir. Özellikle de RemoveWAT gibi bir araç kullanıyorsan, bu Punkbuster ile çakışıyor. İlk olarak WAT'ı geri getirmen gerekiyor. Bunun için WAT Fix'i çalıştırmalısın. Ardından Windows'u orijinal yapmak için Windows Loader kullanabilirsin. Tabi tavsiyemiz her zaman orijinal Windows kullanmanız yönünde.

Windows 7 Home Premium 64 Bit satın almanızı tavsiye ederiz.

Windows 7 Proffesional kullanıyorum. Dediklerinizi yaptım ama hatayı tekrar verdi.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı