Battlefield 3 Silahlar Gözükmüyor

Eğer İmzamda ki Sistemi Kullanıyorsan Ati'nin Oyun profillerini yükle. 13.4 den daha düşük version'a düşür driveri, O sorun Çoğunlukla Ekran kartından Kaynaklanır diğer Bir etken de Oyun Dosyalarının bozuk olmasıdır. İndirdiğin Oyun Setup'u oynanmış ise bu normal bişey. Direct x'i DX web setup indirerek güncelle, Biraz yasallıkdan çıkacak ama Crack Atmayı dene olmaz ise.
BF3 Config Utility - techPowerUp! Forums
Burada ki yazılımla da Ayarları düşürüp dene VSYNC kapalı olsun vs.. ayarlar orda göründüğü gibi olsun çoğunlukla. Ayrıca Profilini sil her denemede.
Ayrıca Ekran Kartı Marka/Modelini tam olarak etiket bilgileri yazın. İşletim sistemini de belirtin biti ile birlikte.

Origin'den indirdiğim oyunun setup'u nasıl oynanmış olabilir? DirectX güncel, ayarlarıda denedim. Bak ilk mesajıma Windows 8 kullanıyorum dedim. İmzamda da ekran kartımın her şeyi yazıyor.

- - - Güncellendi - - -

Havada kaldı galiba sorun...

Origin'den indirdiğim oyunun setup'u nasıl oynanmış olabilir? DirectX güncel, ayarlarıda denedim. Bak ilk mesajıma Windows 8 kullanıyorum dedim. İmzamda da ekran kartımın her şeyi yazıyor.

- - - Güncellendi - - -

Sorunu havada bırakan bizler değiliz. EA forumlarına gir. EA bile bilmiyor sorunun cevabını.

Ayrıca dediklerimi yapmadın.

Abi cevabını görmemişim pardon. EA forumlarında çok dolaştım, live chat'e söyledim bana numara verdiler Skype'tan EA'i aradım konuştum. :D Isınma yok abi. Konsol komutları neler?

- - - Güncellendi - - -

1.Olarak Oyunun setupu dediğim dosyaları idi Oyun dosyalarında bozukluk inerken tam inmemesi bu durumlara yol açar.
2.Olarak Windows 8 kullandığını belirtmişsiniz ancak imzanızda ki sistem mi diye sordum Onun için kaç bit olduğunu sordum.
3.Sorum ise Ekran kartının Ati olması driverinin atiden değil de Kendi üreticisinin ürettiği driveri vermek istemem di. Bunun içinde kartın tam bilgileri gerekli yukarda ki bilgiler ise Ekran kartı için yetersiz Çünkü o türlü modeli bulunmaz.
örnek:Ax7870 1G 128bit ... diye bir model yazar.

- - - Güncellendi - - -

http://eu2.sapphiretech.com/archive/gm/drivers/amd_catalyst_13.5_beta2_635024941059527140.zip
http://www2.ati.com/drivers/hotfix/catalyst_application_profiles/AMD_Catalyst_13.5_CAP1.05212013.exe
Bunları Şuan ki driverini silmeden direk kur.

İkisinide kurdum işe yaramadı hocam.
O zaman Oyunda sorun var bu sorun ya oyun dosyasından yada ekran kartı driverinden kaynaklanır. Dx setup'u zaten yüklemişsin ondan da olurdu ancak onda hata yapma şansın yok.
Yasal olmayanı direk indir bak nasıl çalışacaktır :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu komutları bir dener misin:

Kod:
- RenderDevice.VSyncEnable 0  
- RenderDevice.ForceRenderAheadLimit 1  
- WorldRender.MotionBlurEnable 0  
- WorldRender.SpotLightShadowmapResolution 256  
- WorldRender.TransparencyShadowmapsEnable 0  
- WorldRender.DxDeferredCsPathEnable 1  
- PostProcess.DynamicAOEnable 0  
- GameTime.MaxVariableFps 60

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı