Battlefield 3 ve 4 ucuzlar mı?

ykula

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Los Santos/Sandy Shores
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523905101
Selam sosyal! BF 3 ve 4'ü sırf hikayesi için oynamak istiyorum multiplayer'ına bulaşmayacağım (hileler, tryhardlar vs. durumu malum). Ancak Origin'de BF 3 standard Edition 20 Euro, Premium Edition 40 Euro. BF 4 de aynı şekilde. Şimdi bu yüzden 2 sorum olacak:
1.) oyun şimdiye kadar indirime girdi mi bilmiyorum ama ileride girer mi? Çünkü oyun ne kadar güzel de olsa 180 TL'ye değmez.
2.) Premium Edition alınır mı? Multiplayer'a hiç bulaşmayacağım dedim ama olur da ileride fikrim değişirse oyunu oynayınca ve Online tarafı Premium Pass olmadan çok zor oluyorsa Premium'a bakarım tabii ki.
Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Selam sosyal! BF 3 ve 4'ü sırf hikayesi için oynamak istiyorum multiplayer'ına bulaşmayacağım (hileler, tryhardlar vs. durumu malum). Ancak Origin'de BF 3 standard Edition 20 Euro, Premium Edition 40 Euro. BF 4 de aynı şekilde. Şimdi bu yüzden 2 sorum olacak:
1.) oyun şimdiye kadar indirime girdi mi bilmiyorum ama ileride girer mi? Çünkü oyun ne kadar güzel de olsa 180 TL'ye değmez.
2.) Premium Edition alınır mı? Multiplayer'a hiç bulaşmayacağım dedim ama olur da ileride fikrim değişirse oyunu oynayınca ve Online tarafı Premium Pass olmadan çok zor oluyorsa Premium'a bakarım tabii ki.

4 tane DLC'yi BF4 için bedavaya verdiler. Final stand, china rising, dragons theeth, naval strike. Tabii bende sadece second assault kalmıştı bir almadığım premium ile second assaultun fiyatları aynıydı yani 120 TL gittim premium aldım pişmanda değilim zaten oyunda ki çoğu şeyi açmıştım.

Yaza doğru indirime girme ihtimali var. BF3 premium'u 60 TL'ye almıştım MuratabiGF EA ile anlaşıp TR'de indirim yapılmasını sağlamıştı geçen sene nisan mayıs başıydı.

Son düzenleme:
Sadece hikayesi için oynayacaksanız:

EA Play alın.Aylık 30 lira.Ayrıca sadece Battlefield 3 ve 4 değil,Battlefield 1 de bulunuyor.

EA Play alın.Aylık 30 lira.Ayrıca sadece Battlefield 3 ve 4 değil,Battlefield 1 de bulunuyor.
1 bende var :)
EA play 1 aylık kullanılıp iptal edilebiliyor değil mi emin olmak için sorayım bir.
Ayrıca EA'in en son oyunlarına 10 saatlik erişim diyor ama BF 3 ve 4 yeni oyunlar olmadığı için 10 saatlik bir kısıtlama olmaz herhalde değil mi?
Ekran görüntüsü 2021-01-16 160151.png

Son düzenleme:
EA Play'in PC için kapsadığı oyunların listesini nereden görebiliyorum? Yıllık ücreti de 170 TL gibi bir bedel. NFS payback ve heat oyunlarını oynamak istiyordum ben de. Şu an indirimde olmasına rağmen ikisi toplam 210 TL ye denk geliyor. EA Play üzerinden sınırsız oynanabiliyorsa oyunları satın alamya gerek yok diye düşünüyorum. Ayrıca EA Play pro denilen bir durum daha var. Bunun normalde farkı nedir?​

EA play 1 aylık kullanılıp iptal edilebiliyor değil mi emin olmak için sorayım bir.
Ayrıca EA'in en son oyunlarına 10 saatlik erişim diyor ama BF 3 ve 4 yeni oyunlar olmadığı için 10 saatlik bir kısıtlama olmaz herhalde değil mi?
Aslında bana sormamışsınız ama cevap vereyim. Abonelileri istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz yani 1 ay satın aldıktan sonra sonraki ayın ödemesini iptal edip aboneliğinizi durdurabilirsiniz. BF 3 ve BF 4'de 10 saatlik kısıtlama yok.

@LuciFeriaNx aşağıdaki sayfadan dahil olan oyunları görebiliyorsun. Need for Speed Hot Pursuit(2012), Need for Speed(2105), Need for Speed: Payback ve Need for Speed: Heat oyunları EA Play'de yer alıyor. EA Play Pro sanırım Steam'de yer almıyor, en azından Türkiye bölgesi için gözükmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı