Battlefield 3 Windows 8.1 Game disconnected: you were kicked by PunkBuster hatası

M

Mert Özargıt

Ziyaretçi
30 Dakika önce Battlefiled 3 Yükledim, Orjinal Oyun. 8.1 kurmadan önce sorunsuzca oynuyordum oyuna girmek isteyince şöyle Bir Hata Verdi:

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'CorsDTR' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrA.exe

Ahmet Özenir

Kilopat
En iyi cevaplar
1
Ben 8'e dönüyorum şuan 8.1 kurmanın avantajı yok diyorlar tavsiyem sende 8'e dön.

uzalan

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
kartepe
8.1 kötü mü yahu? Ben de yüklemeyi düşünüyordum.

- - - Güncellendi - - -

Ayrıca sağdaki ara, paylaş, başlangıç falan filan çıkıyor mu 8.1 de?

Son düzenleyen: Moderatör:

Raşit Gönenç

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Bucak-Burdur
Takip etmiyorum ama, sanıyorum ki 8.1'in hala orjinal sürümü çıkmadı. Çıkmadığı için böyle sorunlar normal. Eğer çıktıysa sorunu bilmiyorum.

- - - Güncellendi - - -

Oğuz26

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Ankara
Windows 8.1'de yaşadığım tek sorun bilgisayar beklerken kendi kendine kilit ekranına geçiyor. Windows 8'de böyle bir sorun yoktu. Deneme sürümü olmasına rağmen kullandığım tüm programları sorunsuz çalıştırıyor.

rochas

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul / Yeşilköy
Konuyu hortlatmış olmayayım ama oyuna girmekten kastın multiplayerda bir servera girmek mi ? Eğer öyleyse sanırım hile koruma sistemiyle ilgili bir dosyan eksik bu sebeple hata veriyor. Bu hatanın da Windows 8 le ilgili olduğunu zannetmiyorum.

Aykut Tosun

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Denizli / Merkez
Aynen öyle Windows 8.1 ile alakası yok. Bende BF3 takılıyorum uzun zamandır. Hiç bir hata vermedi.

Cqloss

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Bende Windows 8 yüklü geçen gün assasins creed 3'de bu sorun çıktı fakat kapatıp açılınca düzeldi. Sendede benimki gibi olmuştur muhtemelen.

Yukarı