Battlefield 3 Windows 8.1 Game disconnected: you were kicked by PunkBuster hatası

• Konuyu başlatan Mert Özargıt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 2B
M

Mert Özargıt

Ziyaretçi
30 Dakika önce Battlefiled 3 Yükledim, Orjinal Oyun. 8.1 kurmadan önce sorunsuzca oynuyordum oyuna girmek isteyince şöyle Bir Hata Verdi:

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'CorsDTR' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrA.exe

8.1 kötü mü yahu? Ben de yüklemeyi düşünüyordum.

- - - Güncellendi - - -

Ayrıca sağdaki ara, paylaş, başlangıç falan filan çıkıyor mu 8.1 de?

Son düzenleyen: Moderatör:
Takip etmiyorum ama, sanıyorum ki 8.1'in hala orjinal sürümü çıkmadı. Çıkmadığı için böyle sorunlar normal. Eğer çıktıysa sorunu bilmiyorum.

- - - Güncellendi - - -

Windows 8.1'de yaşadığım tek sorun bilgisayar beklerken kendi kendine kilit ekranına geçiyor. Windows 8'de böyle bir sorun yoktu. Deneme sürümü olmasına rağmen kullandığım tüm programları sorunsuz çalıştırıyor.

Konuyu hortlatmış olmayayım ama oyuna girmekten kastın multiplayerda bir servera girmek mi ? Eğer öyleyse sanırım hile koruma sistemiyle ilgili bir dosyan eksik bu sebeple hata veriyor. Bu hatanın da Windows 8 le ilgili olduğunu zannetmiyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı