Battlefield 3'e Nasıl Girilir?

MysticVezonTR

Kilopat
Arkadaşlar yeni bilgisayarıma bir an önce oyun yükleyip eskiden oynayamadıklarımın acısını çıkarıyordum. Bugün Origin'den Battlefield 3'ü indirdim ve "Play" butonuna bastım. Fakat oyun açılmadı ve bu siteyi açtı: Battlelog / Battlefield 3. Neyse ben de üye oldum ve oyuna girmeye çalıştım fakat giremedim. Biraz kendim uğraştım sonra Youtube'dan videolara baktım fakat oyuna ilk defa nasıl girileceğini açıklayan yok veya ben bulamadım. Ben de sizlere başvurmaya karar kıldım. Yardım ederseniz mutlu olurum. Herkese iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Verdiğim linkden giriş yaptığında Multiplayer sekmesine tıkla aşağıda serverler gözüküyor ve hemen sağda "Join Server" var. Bende şuan yüklü olmadığı için bu kadar yardımcı olabiliyorum.
battlelog-bf3.png

Verdiğim linkden giriş yaptığında Multiplayer sekmesine tıkla aşağıda serverler gözüküyor ve hemen sağda "Join Server" var. Bende şuan yüklü olmadığı için bu kadar yardımcı olabiliyorum.Eki Görüntüle 169789
Dediğiniz yerler Battlefield 4'de gözüküyor fakat Battlefield 3'de gözükmüyor. Buyrun bende Battlefield 3'ün arayüzünde çıkan yerler:
Site Arayüzü:
Başlangıç-min.png

Multiplayer Kısmında Çıkanlar:
Multiplayer-min.png

Arayüz > Multiplayer > Matches:
Arayüz ve Multiplayer ve Matches.png

Oyuna girmeye çalıştığınızda ilk olarak bu ekran gelecektir.
upload_2016-6-25_20-35-0.png

Ardından bu ekran geliyor.
upload_2016-6-25_20-34-23.png

Son olarak otomatik olarak Origin açılıyor ve oyuna giriş yapıyor.
upload_2016-6-25_20-35-11.png

Oyuna girmeye çalıştığınızda ilk olarak bu ekran gelecektir.
Eki Görüntüle 169987
Ardından bu ekran geliyor.
Eki Görüntüle 169986
Son olarak otomatik olarak Origin açılıyor ve oyuna giriş yapıyor.
Eki Görüntüle 169988
Keşke dediğiniz ekranlar gelse. :(

Benim Origin hesabımda Battlefield 3 var ve kurulu fakat "Play" tuşuna basınca bu ekran karşıma geliyor: wrong-min.png
Bende bu ekran karşıma gelince üye olmuştum ve üye olduğum hesaptan size fotoğraflar atmıştım. Acaba Origin hesabımla mı giriş yapmam gerek siteye?

Geri
Yukarı