Oyun Battlefield 4 5.59 TL

Ne şanslı adam be (ben daha EA Play'ı alamadım :D )

Hocam alacaksanız kesinlikle satın aldıktan sonra EA ile ilgili üyelik vs başlatma yazıyor ona tıklamayın direkt üstten Steam destek sonra iade talebi. Talebe gelecek olursak diğer kısmını seçin açıklama kısmına birçok oyun vardı sepetimde yanlışlıkla almışım diyebilirsiniz ücreti ise kesinlikle kart değil Steam bakiyesi olarak talep edin.

@Kaan Öner fazla iade talebi yapmayın cezası vardı dikkat edin.

Hocam ceza vermezler yalnız iade kabul etmezler diye düşünüyorum tabii daha farklı bir olay varsa bilemem zaten EA Play haricinde iade yapmadım bu 2 oldu diğeride nereden baksanız 7-8 ay olmuştur.

6 TL Star Wars Jedi: Fallen Order aldım üstüne iade ettim.😁

Bizden şanslısı yok hocam.🤣

Vallahi ya ben diyordumki adamlar ilk defa almış iade vermemişler kesin bana hiç vermezler daha önce de alıp iade ettim çünkü ilginç :D

Hocam alacaksanız kesinlikle satın aldıktan sonra EA ile ilgili üyelik vs başlatma yazıyor ona tıklamayın direkt üstten Steam destek sonra iade talebi. Talebe gelecek olursak diğer kısmını seçin açıklama kısmına birçok oyun vardı sepetimde yanlışlıkla almışım diyebilirsiniz ücreti ise kesinlikle kart değil Steam bakiyesi olarak talep edin.
Eee hocam bende sizin gibi yaptım niye kabul etmediler???

Aynıydı fakat kart ile iade istediğim için mi olmadı bilmiyorum.

Aynısı değilmişki hocam kart iade demişsiniz :D

Arkadaşlar bu oyunlara girmek için EA Play üyeliği gerekmiyor değil mi?

Hayır gerekemez hocam Origin hesabı isteyebilir oda sıkıntı değil zaten ayrıca EA Play kütüphane zaten onu alırsanız 1 ay boyunca tüm oyunlara erişiminiz oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı