Oyun Battlefield 4 5.59 TL

1. Talebim kart iadesi idi. Kabul etmediler. 2. Talepte bakiye olarak seçtim. Onuda kabul etmediler. Kabul etmeme sebebibe baktım. Battlefieldleri anlamış bana denk gelen adam. Şansıma bak ya. 3. Talep açtım bakalım.

@Mamix20 hocam beklersem abonelik boşa gider hiç riske girmeyim.
@ETARSSS kabul edilmedi.

1. Talebim kart iadesi idi. Kabul etmediler. 2. Talepte bakiye olarak seçtim. Onuda kabul etmediler. Kabul etmeme sebebibe baktım. Battlefieldleri anlamış bana denk gelen adam. Şansıma bak ya. 3. Talep açtım bakalım.

@Mamix20 hocam beklersem abonelik boşa gider hiç riske girmeyim.
@ETARSSS kabul edilmedi.
Hocam yanlız değilsin bende de öyle oldu. 3. kez falan açtım talebi. Sanırım ilk başta kredi kartına istediğimiz için :D

Para iadeniz kabul olursa süper olur ben kışın bile denemeyi düşünüyorum FIFA alacağım inşallah 22 indirime girerse.
Yok. 3.kez falan açtım bu sonuncu açtığım daha bekliyor.
3. Talebimde kabul edilmezse sabah 4. Talebi açarım not olarak ise: Aldığım ve asla kullanmadığım, alış tarihim üzerinden 2 haftadan daha az zaman geçen bu hizmeti 6502 Sayılı Tüketici Kanunununun Cayma Hakkı ilkesine dayanarak iade etmek istiyorum. Eğer ilgili sözleşme maddelerini öne sürerek iademi kabul etmeyecekseniz yine 6502 Sayılı Tüketici Kanunun 5. Maddesinin 2. Fırkasında da açıkça belirtildiği üzere “Tüketiciye akdedilen sözleşmelerdeki haksız şartlar kesin olarak hükümsüzdür.” İlkesine karşı geldiğinizi beyan etmiş sayarak hukuki haklarımı saklı tutmak koşulu ile iade reddinizi kabul ediyorum. Gibi bir not yazarım. Kabul etmezlerse de yuh yani. Hiç kullanmadığım ve hiçbir oyunu kütüphaneye eklemediğim halde iade kabul etmemeleri ironik.

Belki de bize gelen yetkili bilerek iade etmiyor bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı