Oyun Battlefield 4 5.59 TL

Konuyu yeni gördüm, indirimler bitti mi?
Steam'den EA Play alarak oyunları satın alabilir miyim şu an?
Halen devam ediyor, sepetinize EA Play ile birlikte almak istediğiniz oyunları ekleyerek indirimli şekilde alabilirsiniz

Çok teşekkürler hocam, ne zamana kadar devam ediyor acaba? Ayın on ikisine kadar mı?
Kış indirimlerini beklemen daha iyi olucaktır, EA Play'i indirimli aldığın zaman çok daha karlı bi alışveriş yapmış olursun acele etme. Hemen alıp oynucaksan orası ayrı bi konu.

Son düzenleme:
Kış indirimlerini beklemen daha iyi olacaktır, EA Play'i indirimli aldığın zaman çok daha karlı bir alışveriş yapmış olursun acele etme. Hemen alıp oynayacaksan orayı ayrı bir konu.

Hocam, almayı düşünüyordum zaten birkaç oyun şu an indirimde, bu konuya denk gelmem iyi oldu.

Evet hocam 12 Aralık yazıyor son gün.

Çok teşekkür ederim.

Arkadaşlar EA Play iade edilmiyor etmeye çalıştım. Oyunları alır almaz kabul edilmiyor.
Xbox Game Pass olmasa seve seve kullanırdım ama EA'da oynanacak pek bir oyun yok gibi.
Ama en azından 100 lira tutacak oyunları EA Play tutarı ile birlikte 60 liraya aldım.

Son düzenleme:
(EA Play tarihine kadar geçerlidir) arkadaşlar bu oyunun indiriminin bitme süresimi yoksa oyunu aldıktan sonra EA üyeliğim bitince oyunun benden gidecek olma süresimi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221208-072810.png
    Screenshot_20221208-072810.png
    155,5 KB · Görüntüleme: 74

Geri
Yukarı