Oyun Battlefield 4 5.59 TL

Bende siz bana uğraşınmı dediniz dedim? Anlamadım dediğini.

Burada "Beyler çok abartıyonuz alt tarafı 40TL zaten ucuza alıyorsunuz her türlü 30TL için değer mi uraşmaya" demişsiniz fakat bazıları için önemli olabilir o miktar, sizin iade edip etmemeniz sizi ilgilendirir fakat anladığım kadarıyla başkalarının iade etme fikrine karşı çıkmışsınız.
40 TL yazıp sonrasında 30 TL demişsiniz ben sizi anlayamıyorum.

Değer. Her zaman olan bir kampanya sanırım ve gerek yok boş yere 40tl vermeye. ilk alıma 8tl 'ye düşüyor çünkü.
8TL ye her zaman düşmüyor. Benim hatırladığım Temmuz sonu ve Kasım sonunda 8TL oldu. Birdahakine Mart gibi gelir gibi ama oyunlara zam gelme ihtimali var.
Ayrıca Ea Play'ı alsan bile oyunların da indirime girmesi lazım. Şimdiden almak mantıklı bence hem kış indirimi de geliyor çok rahat bütün oyunlar alınır.

EA Play'i 40tl ye aldım da Nays saolsun 10tl sini çıkardım. Birkaç güne hem 40tl olur hemde ea playi 1 ay kullanırım sorun yok benim için 😉

Burada "Beyler çok abartıyonuz alt tarafı 40TL zaten ucuza alıyorsunuz her türlü 30TL için değer mi uraşmaya" demişsiniz fakat bazıları için önemli olabilir o miktar, sizin iade edip etmemeniz sizi ilgilendirir fakat anladığım kadarıyla başkalarının iade etme fikrine karşı çıkmışsınız.
40 TL yazıp sonrasında 30 TL demişsiniz ben sizi anlayamıyorum.
Karşı çıkmadım düşüncemi söyledim? Anlamayacak ne var bunda? Sizin için önemsiz olabilir demisiniz evet önemsiz çalışıyorum paramı kazanıyorum harcıyorum iyi günler.

İlk alan birkaç arkadaş iade edebilmiş ama birçok kişi denediği için Steam destek durumu fark edip satın alınan oyunlara bakıp EA Play'i iade kabul etmiyor sanırsam. Alacak arkadaşların haberi olsun.

İlk alan birkaç arkadaş iade edebilmiş ama birçok kişi denediği için Steam destek durumu fark edip satın alınan oyunlara bakıp EA Play'i iade kabul etmiyor sanırsam. Alacak arkadaşların haberi olsun.

Screenshot_4.png

Hiç oynamadım neden böyle diyor acaba ya?

Yeni konular

Geri
Yukarı