Battlefield 4 AMD A10 5800K Sorunu ve AMD Eski Driverları Bulma

S.T.R.A.N.G.R.

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar;
Bilgisayarım geçen güne kadar battlefield 4 oynarken kendini kapatıyordu.Sorun sıcaklıkdan dolayıymış. Bende bilgisayarın içini temizledim güzelce. Bilgisayarı açıp oyuna girdiğimde bu sefer sanki harita değişir gibi, admin sunucudan atar gibi ekran kararıyor. Sağ üstteki çubuk (yükleme ekranlarında olan ileri geri giden çubuklardan) hareket ediyor. Sunucudan atıyor. Punkbustr güncelledim.Driver beta iken problem devam ediyordu. 14.12 omega indirdim. Sorun devam ediyor. Chrome üzerinden giriyordum. Plugini sildim. Firefox üzerinden indirdim ve girdim, sorun devam ediyor. Problemin yeni sürücülerde olduğunu düşünmeye başladım. 14.12'den eski bir sürücü lazım. Yardımlarınız için teşekkürler.

AMD A10 5800K
4GB Ram

Hocam sorun beta da mevcut. HD tune ile Sektör taraması yaptım. (Quick Scan) Problem çıkmadı. SMART testi yaptım 3 farklı program sağlam gözüküyor. Sorunun çözümünün format ile halledilebileceğini düşünmeye başladım. Zaten şuanda windows 7 64bit. Üşenmessem bir ara windows 8.1 yapacağım. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı