Çözüldü Battlefield 4 Battlelog tarayıcı üzerinden açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Yer
Moscow Metro
Daha fazla  
Merhaba, oyunu önceden açtığımda oyun içi bir menü de Battlelog vardı. Ancak şu an beni tarayıcıya yönlendiriyor ve Battlelog orada açılıyor. Önceden neden oyun içi bir Battlelog vardı da şu an tarayıcı üzerinden saçma bir şekilde açıyor? Eski haline geri dönebilir miyim? Oyunu Steam üzerinden aldım. Reddit'te ki birkaç konuya göz attım. Yeni bir UI güncellemesi 2017'de gelmiş. Bende onu kullanıyordum ancak şu an eski tarayıcı üzerinden açma yönetmine döndü.

Çözüm
Burada çözüm mevcut. Bende de aynı sorun vardı ve çözüldü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyun 32 Bit versiyonun da giriş yapıyorsun büyük ihtimalle 64 Bit'den girişi yaparsan sorun düzelir bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şöyle bir konu buldum. Birkaç saat öncesine ait, Reddit'te ki kullanıcılar da aynı sorunu yaşıyormuş. Acaba buglar olduğundan, düzeltmek için bir süreliğine kalktı mı?

Çözüm

Uzun süre önce kendine kendine çözüldü sorun ama teşekkürler, bu sorunu yaşayan diğer arkadaşlara yardımcı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı