Battlefield 4 Haksız Ban

ismailkae

Kilopat
Daha fazla  
"Battlefield 4 you have been banned from this server" hatası alıyorum. Sürekli aynı server bana ban atıyor. Ne zaman 50 öldürme üstü alsam ya da sürekli BL.ONDIE admini vursam bana ban atıyor. Bunu nereye şikayet edebilirim? Oyunda bana hile veya Aim diyen yokken oluyor.

Server bu:

EKK1.jpg

Bu da attığı ban:

EKK2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
50 öldürme üstü ban alıyorsan K/D limiti vardır büyük ihtimal. Serverde başka admin varsa ona şikayet edersin seni banlayanı. Başka türlü bir şey yapamazsın.

Şikayetin hiçbir işe yaramaz nedeni ise o servetlar kişisel serverdır isteyenler istediğini banlama hakkına sahiptir ayrıca birkaç server haricinde pekte e posta adresi olan server neredeyse yok. Serverda başka bir admine bu sorunu sorabilirsiniz ama o kadar çok server varken girip kendinizi sinir ettiğinize değmez.

"Battlefield 4 you have been banned from this server" hatası alıyorum. Sürekli aynı server bana ban atıyor. Ne zaman 50 öldürme üstü alsam ya da sürekli BL.ONDIE admini vursam bana ban atıyor. Bunu nereye şikayet edebilirim? Oyunda bana hile veya Aim diyen yokken oluyor.

Server bu:

Eki Görüntüle 345337

Bu da attığı ban:

Eki Görüntüle 345338
Üstteki arkadaşın da dediği gibi bunlar kişisel serverlar adamlar açık tutmak için cebinden para ödüyor, attığın resme göre de sunucu dolu gözüküyor, belki yanlış ama sen o adamın oyun zevkini mahvediyorsan ban atması normal, dolu bir sunucu sana attığı ban koymaz o adama. Sonuç olarak, boşver uğraşma ben oynarken Polonya'lıların bir "Rush" sunucusu vardı "Burdel"'di sanırım adı ona bir bakabilirsin hala duruyorsa.

Üstteki arkadaşın da dediği gibi bunlar kişisel serverlar adamlar açık tutmak için cebinden para ödüyor, attığın resme göre de sunucu dolu gözüküyor, belki yanlış ama sen o adamın oyun zevkini mahvediyorsan ban atması normal, dolu bir sunucu sana attığı ban koymaz o adama. Sonuç olarak, boşver uğraşma ben oynarken Polonya'lıların bir "Rush" sunucusu vardı "Burdel"'di sanırım adı ona bir bakabilirsin hala duruyorsa.
Yani bana ve klanımıza gıcık.Rpg yasak diyo kendi alıyor.Claymore yasak diyo kendi kuruyo.Bizim sahine sinip kullanma dedi :D kendisi aldı sonra başa çıkamayınca onada ban attı.Para verip server kiralıyon ban hakkı olmasın yada 1 hafta ban süresi olsun.Hayır başka infantry server da yok olsa kafayı takmıyacam :D

Yani bana ve klanımıza gıcık.Rpg yasak diyo kendi alıyor.Claymore yasak diyo kendi kuruyo.Bizim sahine sinip kullanma dedi :D kendisi aldı sonra başa çıkamayınca onada ban attı.Para verip server kiralıyon ban hakkı olmasın yada 1 hafta ban süresi olsun.Hayır başka infantry server da yok olsa kafayı takmıyacam :D
Adminle aranızı iyi tutmaya bakın, olmadı üstte de dediğim sunucu hala aktif orada oynayabilirsiniz, oyun yapısı "rush" olduğu için genellikle insanlar "infantry" olarak dolanıyor.

Sunucu: BURDEL Hardcore Polski Serwer - Multiplayer - Battlelog / Battlefield 4

Merhaba arkadaşlar ben BF serisini severek oynuyorum tüm serisini aldım oynamaktayım kuzenim 1 ay bizde kaldı BF 4 de hile acmıs ban yemiş nasıl acılır oyunu tekrar satın alabilirim yeter ki acılsın birkaç sörvır hariç digerlerine girince

Battlefield 4 "you have been banned from this server diyor​

Yeni konular

Geri
Yukarı