Çözüldü Battlefield 4 hala oynanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Loremm

Kilopat
Daha fazla  
Selam sizce Battlefield 4 hala oynanır mı, içinizde oynayanlar ya da daha önce oynamış olanlar bana tavsiye eder mi? Yoksa CoD Warzone'da Battle Pass alacağım karar veremedim CoD warzone Battle Pass mi yoksa Battlefield 4 mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Battlefield 4 oynamış birisi olarak şunu söyliyeyim sadece Battlefield 4 veya serisi için demiyorum genel olarak oyun hala oynanır mı? Sorusu yanlış her oyun her zaman oynanır ama Battlefield, CS:GO gibi çevrimiçi ve takımsal oyunlarda eğer takım arkadaşların yok ise bir süre sonra sıkıyor seni sebebi ise tek başına karşındakilere kafa tutamazsın CS'den örnek vereyim 5vs5 oynuyorsun takım arkadaşların laylaylom oynuyor sen kalkıpta 4-5 adama rakipsin resmen daralırsın sıkılırsın durum bu yoksa Battlefield oyunları kaliteli yapımlar 4'de öyle bir oyundur eğer ben sıkılmam diyorsan oynanır tabii ki her zaman.

Oyun tavsiyeleri için steam linkimi bırakıyorum göz atabilirsiniz...
Battlefield 4 oynamış birisi olarak şunu söyliyeyim sadece Battlefield 4 veya serisi için demiyorum genel olarak oyun hala oynanır mı? Sorusu yanlış her oyun her zaman oynanır ama Battlefield, CS:GO gibi çevrimiçi ve takımsal oyunlarda eğer takım arkadaşların yok ise bir süre sonra sıkıyor seni sebebi ise tek başına karşındakilere kafa tutamazsın CS'den örnek vereyim 5vs5 oynuyorsun takım arkadaşların laylaylom oynuyor sen kalkıpta 4-5 adama rakipsin resmen daralırsın sıkılırsın durum bu yoksa Battlefield oyunları kaliteli yapımlar 4'de öyle bir oyundur eğer ben sıkılmam diyorsan oynanır tabii ki her zaman.

Oyun tavsiyeleri için steam linkimi bırakıyorum göz atabilirsiniz...

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Selam sizce Battlefield 4 hala oynanır mı, içinizde oynayanlar ya da daha önce oynamış olanlar bana tavsiye eder mi? Yoksa CoD Warzone'da Battle Pass alacağım karar veremedim CoD Warzone Battle Pass mi yoksa Battlefield 4 mü?

Başkan benim en sevdiğim oyun 1998 yapımı Starcraft:D.
Seviyorsan oyna yoksa boşver.

Tamam para ekleyip hem Battlefield 4 hem Battle Pass aldım sorun çözüdü :D.
Ben hala oynuyorum BF4'ü. Oynayan da bayağı oyuncu var.

Bir şey soracağım ben oyunu anlamadım ya böyle multi maça giriyorum admin falan var hani oyunun sunucusu değil sanırım adam kendi açmıştı oyunun kendi sunucularına nasıl girebilirim?

Son düzenleme:
Tamam para ekleyip hem Battlefield 4 hem Battle Pass aldım sorun çözüdü :D.

Bir şey soracağım ben oyunu anlamadım ya böyle multi maça giriyorum admin falan var hani oyunun sunucusu değil sanırım adam kendi açmıştı oyunun kendi sunucularına nasıl girebilirim?
Oyunun resmi sunucularını neredeyse hepsi kapandı. Ama hala donate ile yürüyen 150+ server var.
Bu arada oyunu aktif olarak oynuyorsan beraber oynayabiliriz.

Edit: Eğer oynuyorsan filtrelerden çeşit olarak ranked olanları seç. Diğer serverlar hile test etmek için :/
Ben de yeni başladım rankım 15, premium sahibiyim, düzenli oynuyorum. İsterseniz birlikte oynayabiliriz.
Ben de yeni başladım rankım 15, premium sahibiyim, düzenli oynuyorum. İsterseniz birlikte oynayabiliriz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı