Battlefield 4 mü, Battlefield Hardline mı ?

kliest

Hectopat
Daha fazla  
Selam millet. Ben başlıkta yazdığım 2 oyun arasında kaldım. 2'sinden birini alacağım. Gönlümden BF4 geçiyor ama beynimden ise BF4'un artik eskidiği, onun yerine Hardline almam gerektiği geçiyor. Sonucta 4 2013 yılında çıktı ve biz 2016'ya giriyoruz. Lütfen yardımcı olun o kadar para verip 2 gunde sıkılmak istemiyorum. Bu arada story için değil multi için alıyorum bunu da belirteyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Battlefield 4 eski diye bir şey yok, Hardline'ı adam yerine koyan kimse yok neredeyse. Battlefield oynamak istiyorsan istiyorsan 4. oyunu al derim.

Hardline, BF serisinde bitirmeyip yarıda bıraktığım tek oyundur.
BF4 kolay kolay eskiyecek bir oyun değil.
Size BF4 öneriyorum.

Battlefield'ı Battlefield yapan savaş temasıydı. Hardline hırsız-polis temasına geçince eski oyunların zevkini alamadım ben, tank kullanmadıktan sonra jetler olmadıktan sonra neyleyim hırsızlı polisli multiplayerı. O yüzden Battlefield 4'ü almanı öneririm

Kesinlilikle Battlefiled 4 almalısınız. Yeni güncellemeler ve yeni ücretsiz DLC ler gelmeye devam ediyor. Hardline denen saçmalığa sakın bulaşmayın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı