Battlefield 4 mü Crysis 3 mü?

Grafik açıdan BF4 mü Crysis 3 mü?

• Oy verenlerin toplamı
    15

mevsres

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Arkadaşlar sizce grafik açıdan Crysis 3 mü Battlefield 4 mü?

Daha düne kadar Crysis 3 diyordum ama Battlefield 4 grafikleri daha iyi, Crysis 3 sadece kostüme ve silah detaylarına kendini adamış.

Ben oyumu Battlefield'dan yana kullanıyorum.

Çünkü yüz detayları, patlama efektleri, ve atmosfer efektleri daha iyi. Crysis 3'de sadece 1-2 sahne güzel geride kalan sahneler hep gece sahnesi bu da oyunu berbat hale getiriyor.

Aslında BF3 bile Crysis 3 ile yarışıyor. Ne kadar kötü olsa bile en azından BF4 BF3'den az da olsa daha iyi olacak.

Oyunun çıkması tamam doğru oyun çıksın öyle değerlendirme yapalım diyorsunuz ama ben grafiklerden bahsediyorum ne kadar iyi olduğunu anlamamız için oynanış videosu yetmez mi?

Yetmez. Sen yemeğin tadını nasıl beğenirsin ? Bakarak mı tadarak mı :)

Kanka sanki serinin ilk oyunuymuş gibi konuşuyorsunuz. ;) Daha once hiç mi BF3 oynamadınız? Nasıl bir oyun olacağını hepimiz aşağı yukarı tahmin ediyoruzdur. ;)

Oynanış şekli aynı olacak grafik açıdan da BF3'den iyi olacağını hesaba katarsak Crysis 3'den iyi olacak.

Neyse çıktığı zaman bu konuyu hortlatmazsam ben de adam değilim. ;)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı