Battlefield 4 Multiplayer Hakkında Bilgi

Battlefield 4 almaya değer mi?

• Oy verenlerin toplamı
    4
  • Anket kapandı .

LelouchSenpai

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi akşamlar. Başlıkta da belirttiğim gibi Battefield 4 almayı düşünüyorum ancak oyunun multiplayer kısmı hakkında hiç bir bilgim yok. Daha önce oynamış olan veya bilgisi olan birisi oyunun multiplayer kısmı hakkında bilgi verebilir mi? Sever misiniz yoksa sakın alma falan mı dersiniz ? Oynayan oyuncu konusunda da bilgi verebilirseniz sevinirim.

Bence almalısın, çok iyi bir oynanış ve multiplayeri var. Oyuncu sayısı ise çok yeterli. Dünyanın en çok oynanan oyunlarından birisi. Oyun hakkında bilgi için oyun oynanış videoları izleyebilirsin.

Oyunu alırsan "ekipmanlar vs" şeyler için konu açabilirsin. Oyunu iyi bilen ve oynayan arkadaşlar var.

Bence almalısın, çok iyi bir oynanış ve multiplayeri var. Oyuncu sayısı ise çok yeterli. Dünyanın en çok oynanan oyunlarından birisi. Oyun hakkında bilgi için oyun oynanış videoları izleyebilirsin.

Oyunu alırsan "ekipmanlar vs" şeyler için konu açabilirsin. Oyunu iyi bilen ve oynayan arkadaşlar var.

Tamamdır. Madem güzel diyorsunuz alayım o zaman. Teşekkürler

Öncelikle iyi akşamlar. Başlıkta da belirttiğim gibi Battefield 4 almayı düşünüyorum ancak oyunun multiplayer kısmı hakkında hiç bir bilgim yok. Daha önce oynamış olan veya bilgisi olan birisi oyunun multiplayer kısmı hakkında bilgi verebilir mi? Sever misiniz yoksa sakın alma falan mı dersiniz ? Oynayan oyuncu konusunda da bilgi verebilirseniz sevinirim.
Bana kalırsa oynayabileceğin en iyi fps oyunu multi ' de.

Bu birazda arkadaş çevrene bağlı oyun güzel keyifli ama her oyunda olduğu gibi bu oyunda da arkadaşların olduğu zaman keyif alma katsayın artıyor.

Bende 1 haftalık game time vardı. Çok hoşuma gitmişti ama 1 haftada sıkıldım. Arkadaşlarınla oynarsan keyifli olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı