Battlefield 4 Ön Sipariş Verenler ?

M.CaN

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Kırşehir
Son düzenleyen: Moderatör:

Emir Bozkır

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul, Turkey
Hem Battlefield 4 hemde Call of Duty Ghost'a ön siparişimi verdim. Artık sadece heycanla gün saymak kaldı .:D

Emir Bozkır

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul, Turkey
Call Of Duty'den Modern Warfare 2'den beri umudum kalmadı. Zaten multiplayer modu beni çok sarmadığı için orijinal almadım Call Of Duty'yi. Senaryo olarak çok başarılı buluyorum Battlefield'e göre.
Aynen sana katılıyorum. Katılmadığım tek nokta ben Black Ops'dan sonra umudumu kestim. Artık multiplayer bölümüne hiç karışmıyorum sadece senaryosu çok keyifli.

Egemen

Megapat
Katkıda Bulunan
En iyi cevaplar
9
Yer
Ankara
MW2'den sonra işler karıştı Call of Duty'de :) Ondaki zevki yenilerde bir türlü alamadım. Multiplayer'de Terminal'de az zaman geçirmedim :)

KS
M

M.CaN

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Kırşehir
Aynen sana katılıyorum. Katılmadığım tek nokta ben Black Ops'dan sonra umudumu kestim. Artık multiplayer bölümüne hiç karışmıyorum sadece senaryosu çok keyifli.
MW2'den sonra kestim dediğim de MW2 bence en iyi oyunuydu serinin. Black Ops ile fiyaskolar başladı :)

BartAltug

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Battlefield koleksiyonu yaptığım için kutulu alıcağım. Fakat C.E.'ler boy gösterince şu anlık vermedim sipariş. Eğer ki C.E. gelirse buraya direk alıcağım yoksa L.E. Kutu ön sipariş olacak ^^

Yukarı