Battlefield 4 Ping Yükseliyor

ak1ny

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Battlefield 4'ü yaklaşık 4 aydır oynuyorum ve ping sıkıntım şimdiye kadar hiç olmadı. Az önce oyuna girdiğimde Ping'im bir 50, bir 999 olduğunu gördüm. Modemi Reset'lemek gibi v.b. şeyleri yapmama rağmen sorun düzelmedi. Yardım edebilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim fikrim sunucudan kaynaklanıyor olabilir. Veya İnternetin de bir dosya Upload oluyorsa sıkıntı olabilir. Veya biri İnternetinizi kullanıyordur, ama bence büyük ihtimal sunucudan kaynaklanıyordur. Başka sunucu deneyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim fikrim sunucudan kaynaklanıyor olabilir. Veya İnternetinde bir dosya upload oluyorsa sıkıntı olabilir. Veya biri İnternetinizi kullanıyordur, ama bence büyük ihtimal sunucudan kaynaklanıyordur. Başka sunucu deneyin.
Sunucu değiştirmeyi, tarayıcı değiştirmeyi denedim ve de arkadaki bütün programları kapattım ama sonuç aynı.

Ozaman Büyük İhtimalle Biri İnternetine Giriyor Olabilir Kablosuz'sa Dosya Upload Ediyorsa Baya Bi Ping Çıkışına Girebilir.
Dostum herşeyi denedim dün sabaha kadar ama yinede nafile, en son bu gün yeni modem aldım ip yeniledim ama yinede sorun aynı kafayı yemek üzereyim şu anda. :(

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı