Battlefield 4 Premium Olmasına Rağmen Ek Paketleri İndiremiyorum

tayfuntako

Hectopat
Merhaba arkadaşlar;

Origin'den BF4 Premium almıştım, bir süre kurulu değildi oyun PC'de akşam Origin'den tekrar indirdim oyunu kurdum ama ek paketleri satın almamı söylüyor. Premium versiyonda ek paketler ücretsiz oluyor diye biliyordum ek paketleri daha öncede indirmiştim ücretsiz şimdi satın almamı söylüyor, nasıl çözebilirim bunu?

Teşekkürler...

Merhaba arkadaşlar;

Origin'den BF4 Premium almıştım, bir süre kurulu değildi oyun PC'de akşam Origin'den tekrar indirdim oyunu kurdum ama ek paketleri satın almamı söylüyor. Premium versiyonda ek paketler ücretsiz oluyor diye biliyordum, nasıl çözebilirim bunu?

Teşekkürler...
Oyunun simgesinin üstüne sağ tıklayıp, game details'den dlc'lerin üstüne sağ tıklayıp, download'a basmanız yeterlidir.

Ek paketleri ayrıyetten satın alacaksın. Premium'un verdiği paketleri kullanabilirsin.
Ek paket dediğim; Second Assault, Naval Strike, Dragon's Teeth bunları demek istedim yanlış yönlendirme yaptıysam özür dilerim.

Origin'deki simgesinden işlemleri yapıyoruz.
Çok teşekkür ederim kardeşim sorun çözüldü konu kilitlenebilir. Allah Razı Olsun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı