Battlefield 4 Steam'de ne kadar indirime girer?

Süreli mi? Her ay 30 TL vermek bence güzel. Sırf aylık para veriyoruz diye kötü olacak diye bir şey yok. EA Play'da bütün EA oyunları var.

Hocam şimdi eğer yıllık 30 TL olsaydı ben yine oyunu almaya yönelirdim. Çünkü süreli olnuca hoşuma gitmiyor. Haa ama bu bana göre siz anlaşılan aboneliği daha çok sevdiniz, buna karışamam çünkü kişisel görüşünüz.

Süreli mi? Her ay 30 TL vermek bence güzel. Sırf aylık para veriyoruz diye kötü olacak diye birşey yok. EA Play'da bütün EA oyunları var.
Tüm oyunlar süreli:

eaplay.png

Hocam şimdi eğer yıllık 30 TL olsaydı ben yine oyunu almaya yönelirdim. Çünkü süreli olnuca hoşuma gitmiyor. Haa ama bu bana göre siz anlaşılan aboneliği daha çok sevdiniz, buna karışamam çünkü kişisel görüşünüz.
Ben ''EA Play alınır mı ?'' diye konu açtım ve herkes XBOX Game Pass alın dedi. Hem XBOX Game Pass'de 10 saat sınırı yok hem de XBOX Game Pass alınca EA Play oyunlarını da oynayabiliyoruz.

Tüm oyunlar süreli:

Eki Görüntüle 961921

Ben "EA Play alınır mı?" diye konu açtım ve herkes Xbox Game Pass alın dedi. Hem Xbox Game Pass'de 10 saat sınırı yok hem de Xbox Game Pass alınca EA Play oyunlarını da oynayabiliyoruz.

Biliyorum hocam 1 kere aldım. Ama bitmesine birkaç gün kalınca insanın canı sıkılıyor.
Bir de EA Play veya Xbox Game Pass alsam da yine aynı oyunu oynayacagım o yüzden almak istemiyorum. Bütün oyunlarını oynamak istesem tamam mesela oyunu 70 TL'ye aldım eğer EA Play alırsam aylık 30 TL yaklaşık 2 ay diyelim 2 aydan sonra zarar edeceğim. Oyunu direk satın alıp dilediğimce kullanırım daha iyi.
Ama bence.

Biliyorum hocam 1 kere aldım. Ama bitmesine birkaç gün kalınca insanın canı sıkılıyor.
Bir de EA Play veya Xbox Game Pass alsam da yine aynı oyunu oynayacagım o yüzden almak istemiyorum. Bütün oyunlarını oynamak istesem tamam mesela oyunu 70 TL'ye aldım eğer EA Play alırsam aylık 30 TL yaklaşık 2 ay diyelim 2 aydan sonra zarar edeceğim. Oyunu direk satın alıp dilediğimce kullanırım daha iyi.
Ama bence.
Hocam XBOX Game Pass de daha çok oyun var. Atıyorum fiyatı 200 lira olan bir oyun almak istiyorsunuz ve bu XBOX Game Pass de var sadece 30 lira verip 200 lira olan oyunu 1 ayda istediğiniz kadar oynayabiliyorsunuz ve istediğiniz oyun ile birlikte yanlış bilmiyorsam 200 küsür oyun sahibi olabiliyorsunuz. Ayrıca 200 küsür oyun + EA Play oyunları ile 300 küsür oluyor.
Peki günlük 10 saat mi?
Hayır hocam 10 saat oynayınca oyuna erişim sağlamıyorsunuz.

Geri
Yukarı