Battlefield 4 update sorunu

Guap0

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, geçen gün BF4 oynayacaktım update istedi yaptım tekrar istedi gene yaptım sürekli istiyor ne yapmalıyım? Yardım :(

Update silme işlemine bir garanti veremem. Ama şöyle yapabilirsin. BF4'ü ilk önce bi yedekle daha sonra update klasörünü silerek dene. Yoksa öteki türlü bi zarar gelebilir belki.

Update silme işlemine bir garanti veremem. Ama şöyle yapabilirsin. BF4'ü ilk önce bi yedekle daha sonra update klasörünü silerek dene. Yoksa öteki türlü bi zarar gelebilir belki.
Peki hocam hemen yapıp geliyorum. Hocam bide internet nedense 50 mb 3mb düştü update biraz uzun sürecek gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acaba nasıl yaptığını biraz zorlasan hatırlaya bilir misin.

AKK aşmışsındır. Update dosyalarını silince sorun çıkarmazsa internet ile bi sıkıntın olmaz. Bu arada update boyutu ne kadar?
Hocam şöyle update 1 salise sürüyo yani hiç birşey yüklemiyo ve hep update istiyo,dosylarını silmekten vazgeçtim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı