Çözüldü Battlefield 5 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Trencmivront

Hectopat
Yer
Hatay/Samandağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
intel i5-9300H 2.40 GHz işlemci
16 Gb ddr4 Ram
Nvidia Geforce GTX 1050 ekran kartı
1000 Gb HDD, 128 Gb SSD
Meslek
Öğrenci
Bilgisayar bayağı yavaşlamıştı, ben de bir format atayım dedim. Bütün oyunlar D klasöründeydi. Hepsini doğrulamayla kurdum ama BF 5'i açmaya geldiğimde Origin açılıyor, sonra kapanıyor. Her şeyi güncelledim. DX, driver, Windows falan ama yine olmadı. Origin'i sildim yükledim, olmadı. BF5'i sildim yükledim, yine olmadı. Yardım edebilecek var mı?

Çözüm
Şunu da alalım:

C:\Users\ysonm\OneDrive\Belgeler\Battlefield V\crash_dumps\CrashDump_2021.05.13_15.56.53.551.mdmp

Gerçi gerek kalmadı gibi.

İki seçenek var:

• C:\Users\ysonm\OneDrive\Belgeler\Battlefield V\ klasörünü başka bir yere taşıyıp dene.
  • Olmazsa OneDirve kaldır.
Rapor paylaşınız:

Rapor paylaşınız:

Şunu da alalım:

C:\Users\ysonm\OneDrive\Belgeler\Battlefield V\crash_dumps\CrashDump_2021.05.13_15.56.53.551.mdmp

İki seçenek var:

• C:\Users\ysonm\OneDrive\Belgeler\Battlefield V\ klasörünü başka bir yere taşıyıp dene.

Artı -1 Eksi
Çözüm
Şunu da alalım:

İki seçenek var:

Teşekkürler oldu. Bilgisayarı sıfırlamıştım da bir de OneDrive'ı hiç açık bırakmam arka planda, belgelerin aktarıldığını unutmuşum :). Bu arada bayramınız kutlu olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı