Battlefield 5 alınır mı?

Coda

Hectopat
Battlefield 5 almayı düşünüyorum indirimde 170TL, ama burayada sormak istedim. Acaba onun yerine başka bir oyun mu alsam Bannerlord gibi?

170 TL'ye değecek bir oyun değil. Daha ucuza BF1 almak daha mantıklı bence. Birisi 1. , diğeri 2. Dünya Savaşı'nı anlatıyor ve aralarındaki fark çok az.

BF 1 Online baya iyi, öneririm ama sadece serverlar da 50 vs 50 falan var. Ölüm maçları yok veya diğer modlar. Ama 50 vs 50' de senaryolar falan mevcut .

BF5 alınır bence güzel bir oyun MP tarafında gayet iyi işler çıkmış.
BF3 varken alınır mı tartışılır ama :D.

12 yıllık oyunu 120 TL'ye satan EA'in Battlefield gibi serilerinin fiyatları da uçuk 40 TL'ye Battlefield 1 almıştım onun bile değdiğini düşünmüyorum FPS oyunlarını seviyorsanız Battlefield aşkıyla tutuşuyorsanız alın derim o kadar para etmeyecek bir oyun. Tek kişiysseniz en fazla 10-20 saat oynayıp bırakacaksınızdır.

12 yıllık oyunu 120 TL'ye satan EA'in Battlefield gibi serilerinin fiyatları da uçuk 40 TL'ye Battlefield 1 almıştım onun bile değdiğini düşünmüyorum FPS oyunlarını seviyorsanız Battlefield aşkıyla tutuşuyorsanız alın derim o kadar para etmeyecek bir oyun. Tek kişiysseniz en fazla 10-20 saat oynayıp bırakacaksınızdır.
Evet, birkaç kişi olunca uzar 'Online için.

Geri
Yukarı