Battlefield 5 alınır mı?

BF1 Kıyasla bana göre BF5 daha iyi bir oyun ama sana kalmış aralarında çokta fark yok bence

İkisini de oynadım.
Btf5'e alışınca 1'i oynamak istemiyorsun. Sadece osmanlı için oynarım btf 1'i.
Bir de süngü her silahta yok süngüyü de çok oynardım.
Bence alınır.

Battlefield V bana daha akıcı ve seri geliyor istediğim gibi oynayabiliyorum. O yüzden çok uzun süredir 1'i kurmadım aklımda hantal olarak kalmış.

Oyunda bazı saatler hileye denk geliyorsun bazı saatler hiç olmuyor. Hile olmadığında aşırı zevk veriyor oyundan çıkamıyoruz :) Hileye denk gelirsek harita değiştiriyoruz mecbur.

Battlefield V bana daha akıcı ve seri geliyor istediğim gibi oynayabiliyorum. O yüzden çok uzun süredir 1'i kurmadım aklımda hantal olarak kalmış.

Oyunda bazı saatler hileye denk geliyorsun bazı saatler hiç olmuyor. Hile olmadığında aşırı zevk veriyor oyundan çıkamıyoruz :) hileye denk gelirsek harita değiştiriyoruz mecbur.

Hikayesi var mı BF'nin.

3 gün önce BF 2042'nin güncellemelere rağmen hala berbat gelmesinden dolayı acaba BF oyunları sandığım kadar iyi değil miydi diye BF1 ve 5'i tekrar oynadım. BF1 savaş atmosferi bakımından 5'in çok daha üstünde ama oynanış olarak BF5 çok daha akıcı ve güzel. Oynanışından dolayı BF5'i tercih ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı