Battlefield 5 alınır mı?

Phospholipid

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar ben aslında Battlefield tarzı oyunları sevmezdim ama bir gün Battlefront 2 indirime girip 30TL olmuştu, ben de büyük bir Star Wars hayranı olduğum için oyunu aldım ve çok eğlendim. 3 hafta boyunca sadece multiplayer modunu oynadım ve bir gram bile sıkılmadım. Zaten her ay bir güncelleme geliyormuş, adamların roadmap’lerinde gelecek güncellemeler de yazıyor. Sonradan arkadaşlarım oyunu oynadığımı öğrenince onlar da aldı, beraber oynuyoruz. Neyse asıl konu şu Battlefield 5 ve Battlefront 2 yapımcıları neredeyse aynı şirketler. Battlefield 5 sizce alınır mı? Harita, asker, araçlar çeşitli mi? Oyun zevkli mi? Eksi ve artı yönleri nelerdir?
Teşekkürler.

BF1'e çok benziyor. Ama farklı haritalar falan var. Eğer BF1 görmüş ve beğenmiş, üzerine farklı haritalar görmek istiyorum. Küçük detaylarla da ilgilenirim derseniz. Alabilirsiniz.
Burada küçük detaylardan kastım: Tank, tüfek, uçak vs.

Arkadaşlar ben aslında Battlefield tarzı oyunları sevmezdim ama bir gün Battlefront 2 indirime girip 30TL olmuştu, ben de büyük bir Star Wars hayranı olduğum için oyunu aldım ve çok eğlendim. 3 hafta boyunca sadece multiplayer modunu oynadım ve bir gram bile sıkılmadım. Zaten her ay bir güncelleme geliyormuş, adamların roadmap’lerinde gelecek güncellemeler de yazıyor. Sonradan arkadaşlarım oyunu oynadığımı öğrenince onlar da aldı, beraber oynuyoruz. Neyse asıl konu şu Battlefield 5 ve Battlefront 2 yapımcıları neredeyse aynı şirketler. Battlefield 5 sizce alınır mı? Harita, asker, araçlar çeşitli mi? Oyun zevkli mi? Eksi ve artı yönleri nelerdir?
Teşekkürler.
Battlefield V harika bir oyun mekanikler olsun, hikaye modu olsun,sesleri olsun,patlama efektleri olsun gerçekten hepsi şahanedir. Size önerim ikinci el bir hesap satın almanız yönünde. Çünkü maalesef dolar kuru nedeniyle çok pahalıya geliyor. Oyun zevkli hileye çok nadir rastlıyorsunuz. Oyunun artı yönü 4 Grup sahibi olmanız ve oynayış tarzınızı tamamen kendiniz yaratmanız. Oyun içi mekanikler o kadar gerçekçiki bunu en iyi Gözcü sınıfını oynarken anlarsınız. Oyunun eksi yönü sisteminiz tam yeterli değilse patlama sahnelerinde çok Drop yiyorsunuz. Ayrıca oyun P4W değil buda sizi oyuna daha bağlı kılıyor. Hiçbir silah birbirinden tam olarak üstün değil. Size önerim oyunu alırsanız medic sınıfında başlamanız. Oyundaki Uçakların ve tankların mekanikleri o kadar büyüleyiciki gerçekten ilk aldığınızda nasıl bir oyuna gelmişim diyorsunuz. Bende böyle olmasının sebebi BF1'i oynamamam. Eğer siz BF 1 oynadıysanız genel anlamda çok benziyorlar. Bazı haritalarda optimizasyon Uç noktada Hamada haritası gibi. Genel anlamda BF V tercih edebilirsiniz. Son olarak dediğim gibi Origin'deki fiyatını haketmiyor. Şunuda unutmayın ben sabahlı akşamlı Battlefield kasacağım diyorsanızda her oyun gibi sizi bir süreden sonra sıkacaktır.

Multiplayer oyun severlerin Battlefield 1 ve Battlefield 5 oynaması gerekir diye düşünüyorum. Satılık Origin hesabım var içinde Battlefield 5, Battlefield 1, Battlefield 4 ve Battlefield Hardline serisi var size satabilirdim ama 2. el bölümünde ilan açmayı beceremiyorum 😆

Multiplayer oyun severlerin Battlefield 1 ve Battlefield 5 oynaması gerekir diye düşünüyorum. Satılık Origin hesabım var içinde Battlefield 5, Battlefield 1, Battlefield 4 ve Battlefield Hardline serisi var size satabilirdim ama 2. el bölümünde ilan açmayı beceremiyorum 😆
Ne kadar düşünüyorsunuz hocam fiyat olarak?

Kesinlikle alınır. Hikayesi, atmosferi, Mekanikleri ve müzikleri gayet iyi. Multiplayeri seni o savaş havasına sokarsa -ki sokacak :)- çok zevk alırsın. PC’in iyi ise grafikleri yüksek tutarsan gözün bile zevk alacaktır. Oyuna ultra grafiklerle sadece atmosferine bir süre baktığımı hatırlıyorum. :)

Para derdin yoksa bas parayı al. Sıkıntın varsa biraz indirim bekleyebilirsin. Mükemmel bir oyun bu arada. Fakat işlemcine güveniyorsan al. Zira oyun masrafı dışında birde işlemci yükseltme masrafına sokabilir seni 😀 Ben yeterli gördüğüm işlemcimi sırf Battlefield V ayak bağı oluyor diye değiştirdim.

Aylık 25 TL'ye origin access alabilirsiniz veya yıllık 150 TL civarına. İçinde tüm Battlefield serisi, Crysis serisi, Fifa serisi, NFS serisi, Mass Effect serisi say say bitmez birçok oyun var. Bir oyuna o kadar para vermeye gerek yok artık.
Valla Bf1 59 liraya origin key alıcam,bu tür şeylerde bir sonraki yıl kullanamama vs sorunu var

Çoklu oyuncu moduna önem veriyorsan al derim. Fakat tek kişilik hikaye modu çok kısa sürüyor. Onun için alacaksan alma derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı