Battlefield 5 ekran kartının tamamını kullanmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Kadwars

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
Rx 570 Series
İşlemci
AMD Ryzen 3 2200g
Battlefield 5'te ekran kartım tamamı kullanmıyor.(oyun kasıyor.)

Son düzenleme:
Darboğaz kaynaklı yüksek ihtimalle.
RAM'i oyun zaten minimum 8 istiyor.
2200G 570'i tam besleyemiyor.
İşlemci BF5 için bir tık zayıf kalıyor.
Darboğazı engellemek için ekran kartına yük bindirmeniz lazım o yüzden grafik ayarlarını yükseltip deneyebilirsiniz.
Ayrıca oyun oynanmayacak kadar kötü değilse darboğaz sıkıntı çıkarmaz tabii işlemci yüksek ısılara kullanımlara çıkmıyorsa.Ama sistemin yüksek ayarlarda oynatabileceğini düşünmüyorum önerilen rx 580 çünkü. Yapmanız gereken fps yüzünden donma kasma yaşamamak için deneyerek en uygun grafik ayarlarını bulmalısınız en düşükten yavaş yavaş yükseğe çekerek deneyebilirsiniz.

Ne güzel hocam olması gereken bu darboğaz bir şey yok.

Ekran kartı kullanılmıyormuş hocam yüksek ihtimalle darboğaz var o yüzden. Belli başlı sitelerde o ikilinin BF5 de %40 darboğaz yaptığı yazıyor.

Darboğaz kaynaklı yüksek ihtimalle.
RAM'i oyun zaten minimum 8 istiyor.
2200G 570'i tam besleyemiyor.
İşlemci BF5 için bir tık zayıf kalıyor.
Darboğazı engellemek için ekran kartına yük bindirmeniz lazım o yüzden grafik ayarlarını yükseltip deneyebilirsiniz.
Ayrıca oyun oynanmayacak kadar kötü değilse darboğaz sıkıntı çıkarmaz tabii işlemci yüksek ısılara kullanımlara çıkmıyorsa.Ama sistemin yüksek ayarlarda oynatabileceğini düşünmüyorum önerilen rx 580 çünkü. Yapmanız gereken fps yüzünden donma kasma yaşamamak için deneyerek en uygun grafik ayarlarını bulmalısınız en düşükten yavaş yavaş yükseğe çekerek deneyebilirsiniz.

Ekran kartı kullanılmıyormuş hocam yüksek ihtimalle darboğaz var o yüzden. Belli başlı sitelerde o ikilinin BF5 de %40 darboğaz yaptığı yazıyor.
yanlış okumuşum kb.

Geri
Yukarı