Battlefield 6'nın Traileri çıktı.

Tam olarak 2021 olmayabilir, belki biraz daha ileri seneler olabilir. Benim için önemli olan Multiplayer'ın güzel olması :D.
Böyle bir multiplayer atmosferi görmeyeli uzun yıllar oldu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ah, keşke daha iyisini yapsalar. Umarım Battlefield 4'den daha iyi olur.

Şu trailer ile çok fena beklenti uyandırmıştı.

Battlefield 6; günümüz yıllarında geçen bir oyun olacak. Aşağıya incelemeniz için kaynak bırakıyorum.

Bir arkadaşın yazdığı gibi robotlar olursa gerçekten oyun benim için çekilmez olur şu zamana kadar robotlar ile yapılmış bir oyunu sevmedim umarım robotlar olmaz direkten robot temasını sevmiyorum.

Bana nedense BF 3 daha iyi geliyor. BF 4'de bir süre oynadım fakat BF 3 kadar sarmadı :(.
Bir arkadaşın yazdığı gibi robotlar olursa gerçekten oyun benim için çekilmez olur şu zamana kadar robotlar ile yapılmış bir oyunu sevmedim umarım robotlar olmaz direkten robot temasını sevmiyorum.
Robot olacağını sanmam, Multiplayer'a uygun bir şeyler yaparlar bence.

Boston Dynamics'in robotlarına benziyor. Belki destek araçlarıdır, mühimmat ve sıhhiye yardımı yapıyor olabilir.
Gerçi 4'ün Final Stand DLC'sindeki maplerdeki özel araçlar ilginç ve eğlenceli idi biraz da olsa oyun değiştiriciydi. Ama bence bu robotlar manga seviyesine kadar yaygın olur.

Yalnız bu bayağı iyiydi. En son Battlefield 1'de bu kadar heyecanlanmıştım.

Günümüz de geçeceği söylenmişti zaten de, bana inandırıcı gelmedi bu resimler. Pek bir şey anlaşılmıyor. Zaten yorumlarda da bazı insanlar belirtmiş. Ayrıca hem leak deniliyor, hem de resimlerin ortasına troll kafası koyuyorlar.

Günümüz de geçeceği söylenmişti zaten de, bana inandırıcı gelmedi bu resimler. Pek bir şey anlaşılmıyor. Zaten yorumlarda da bazı insanlar belirtmiş. Ayrıca hem leak deniliyor, hem de resimlerin ortasına troll kafası koyuyorlar.
Koymalarının bir sebebi vardı sanırım, tam olarak bilmiyorum ama koymasalar sıkıntı çıkabilir.

Büyük ihtimal bilerek yapılan bir sızma.

Geri
Yukarı