Battlefield Hardline Beta'ya Katılın!

Mail, Mevsres'in de söylediği gibi, kesin gelecek diye bir şey yok. Yani adamlar size mail göndermedi diye, yargılayamazsınız. Bekleyin. Buradan "mail gelmiyooo" diyerek maili getirtemezsiniz arkadaşlar. :)

Arkadaşlar hala mail gelmediyse origin' e mail atın. Ben öyle yaptım ve oyun hesabıma eklendi. En geç 3 saatte sorununuzu hallediyorlar.

Live Chat, mail atmakdan daha hızlı oldu. Karşıma bir büyücünün çıkması da iyi oldu. :D

"I am glad to hear you are interested in joining Battlefield Hardline.
I understand that you were not able to receive access to join. That's a shame.
Not to worry, It seems that it is your lucky day! I can definitely work my magic here and help you out :)"

Pek oynamak isteyen yok gibi konuştu. :D

Live Chat, mail atmakdan daha hızlı oldu. Karşıma bir büyücünün çıkması da iyi oldu. :D

"I am glad to hear you are interested in joining Battlefield Hardline.
I understand that you were not able to receive access to join. That's a shame.
Not to worry, It seems that it is your lucky day! I can definitely work my magic here and help you out :)"

Pek oynamak isteyen yok gibi konuştu. :D
Oyun hesabına eklendi mi?

Bugün tekrar kayıt olmayı denedim ve oyunu origin hesabıma eklettim. Daha önce sorun yaşayıp alamayan varsa tekrar denemelerinde fayda var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı