Battlefield Hardline Hesap Çekilişi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar Plati.ru sitesinden alışveriş yapacaksanız veya bu hesabı çekilişle kazanırsanız dikkat edin. Hesaplar çalıntı. Verilen hesabın sizde ne kadar kalacağı şans işi. 1 günde de geri alınabilir sonsuza kadar da sizde kalabilir. Ben bu siteden GTA V almıştım ve hesabı benden geri almışlardı. Negatif geri dönüş atmazsanız ilgilenmiyorlar ama negatif geri dönüş yaparsanız it gibi geri dönüyorlar size. Ben negatif geri dönüş yaparak sorunumu halledebilmiştim. Dikkat edin.
İlk yazımı okumadınız sanırım. Hesap yaklaşık 7 aydır bende.

Bilgilendirme yapma amacı ile yazdım. İlk mesajı da okudum. Ayrıca 7 aydır sende olması hep sende kalacak anlamına gelmiyor. Şans işi dediğim gibi.

Kazanan kişi @UBerk, yedek talihli @21584. Video;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kazanan kişiler bana Steam Community :: Ernesto Che Guevara bu adresten ulaşabilirler. Bu gece 00.00'a kadar ulaşmazsanız yeni bir çekiliş yapılacak.

Kazanan kişi @UBerk, yedek talihli @21584. Video;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kazanan kişiler bana Steam Community :: Ernesto Che Guevara bu adresten ulaşabilirler. Bu gece 00.00'a kadar ulaşmazsanız yeni bir çekiliş yapılacak.
Vay be :) Çok tesekkurler. Ekliyorum.
Edit: Yedek arkadaş alabilir hesabı.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı