Battlefield serisinden hangisini tavsiye edersiniz?

Atakan D.

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Origin'den BF serisinden birini almayı düşünüyorum. 3, 4 1 veya 5. Hikayesine yine önem veririm fakat oyuncu kitlesi hangisinde daha çok ilgi görüyor. Daha sıkıcı olmayan Multiplayer hangisinde var? Hatta Türk oyuncuların bol olduğu seriyi önerirseniz sevinirim. Bu arada sanırım en düşük alma seçeneğinde Multiplayer mevcut değil mi? Yoksa oyunu sadece hikaye modu için almak istemem.

Zamanında BF2 ile başladım durumuna ve yerine göre sapa sağlam bir oyundu. Gerçi artık modası geçtikleri için sunucu falan kalmadı. BF1 seriyi şahlandıran oyundur. Şimdi senin zevkine göre işlerde değişiyor. Hikaye mi seversin, Multiplayer mi? Hikayesi fena değildir diğer serilerine nazaran. Online ise bizimde bulunduğumuzdan dahada içine çekiyor insanı. Ancak BF5 benim online düzeyinde şahsen zirveyi oynatır. Çünkü orada cidden bir takımda hissettirip, arkadaşlarını önemsiyorsun. Tabii ki de BF1 üstüne'de koyup fakat hikayede zayıf olan bir seridir. Seçimim BF5.

Zamanında BF2 ile başladım durumuna ve yerine göre sapa sağlam bir oyundu. Gerçi artık modası geçtikleri için sunucu falan kalmadı. BF1 seriyi şahlandıran oyundur. Şimdi senin zevkine göre işlerde değişiyor. Hikaye mi seversin, Multiplayer mi? Hikayesi fena değildir diğer serilerine nazaran. Online ise bizimde bulunduğumuzdan dahada içine çekiyor insanı. Ancak BF5 benim online düzeyinde şahsen zirveyi oynatır. Çünkü orada cidden bir takımda hissettirip, arkadaşlarını önemsiyorsun. Tabii ki de BF1 üstüne'de koyup fakat hikayede zayıf olan bir seridir. Seçimim BF5.
Hocam sanırım 16 Euro'luk Battlefield 5 alacağım. Fakat daha önce Origin'den hiç alışveriş yapmadım. 16 Euro'luk en düşük paketi satın aldığımda hem hikaye hem Multiplayer modunu oynayabiliyoruz değil mi?

Hocam sanırım 16 Euro'luk Battlefield 5 alacağım. Fakat daha önce Origin'den hiç alışveriş yapmadım. 16 Euro'luk en düşük paketi satın aldığımda hem hikaye hem Multiplayer modunu oynayabiliyoruz değil mi?
Konsol oyuncusu olduğum için konu hakkında yardımcı olamıyorum. Kusura bakmayın yanlış bilgi vermek istemem.

PS4'te BF1, PS3'te BF4, PC'de de BF3 oynadım. Tavsiyem eğer aim'in de iyiyse BF1 alman ister konsol ister PC olsun. Sadece reddit'teki hatta onu boşver youtube'daki BF5 şikayetlerine baksan yeter...

Origin'den BF serisinden birini almayı düşünüyorum. 3, 4 1 veya 5. hikayesine yine önem veririm fakat oyuncu kitlesi hangisinde daha çok ilgi görüyor. Daha sıkıcı olmayan multiplayer hangisinde var? Hatta Türk oyuncuların bol olduğu seriyi önerirseniz sevinirim. Bu arada sanırım en düşük alma seçeneğinde multiplayer mevcut değil mi? Yoksa oyunu sadece hikaye modu için almak istemem.

BTF 1.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı