Battlefield V Açık Beta Tarihi Belli Oldu

Haklısınız. Özellikle BF1'de adam öldürürken aldığım zevki burada alamadığımı ve bir süre sonra sıkıldığımı fark ettim. Haritalar çöp, inşa sistemi çok saçma ve revive animasyonları gereksiz. Uçaktan atlarken veya bir araçtan inerken bile o animasyonu görmek size zaman kaybettiriyor. Sırf uçaktan zamanında atlayamadığım için 5 kere falan öldüm. İnceleme yapmak isterdim ama üşeniyorum zira bahsedecek çok nokta var. "Gerçekçi" yapacağız diye bok gibi bir oyun yapmışlar kısaca.

Şu an BF4 indiriyorum onu ve BF1 oynar keyfime bakarım. Bu oyunu da almayacağım. Benim kafadan binlerce oyuncu var. Elbet bir gün akıllanacaklar.
Oradaki olay bir adet boynunda bir adet kafasında olması. 2. Dünya Savaşı'ndaki kıyafetler hakkında ise en ufak fikrim yok. :LOL:

ww2 soldiers - Google'da Ara

Şu an BF4 indiriyorum onu ve BF1 oynar keyfime bakarım. Bu oyunu da almayacağım. Benim kafadan binlerce oyuncu var. Elbet bir gün akıllanacaklar.
Ben de almayacağım. Zaten oyun 60 euro, buda ülkemizin kuruyla 450 lira civarına geliyor. Bu oyuna 450 lira vereceğime gider 4GB RAM daha alır, BF1'de keyfime bakarım.

Daha oynamadan çöp demiştim ama haklıymışım gerçekten çöp. 2. D.S. ile uzaktan yakından bir alaka bulamadım, çatışmalar çete savaşları gibi sanki PUBG oynuyormuş hissi verdi bana. Kıyafetlerin gerçeğiyle alakaları yok yani ben fark etmedim. Laf olsun diye 2. dünya savaşı konusu koyduklarını düşünüyorum, atmosfer sıfır.

Bu oyun ile birlikte BF büyük oyuncu kaybedecek. Eski serilerin oyuncu sayısı artabilir.
10/4

BF3>BF4>BF1>BF5
Çevrimiçi oynayan oyuncuya rol playing mi yaptıracaklar, ne anlamsız bir eleştiri. Silahını, tankını, tüfeğini alan meydana iniyor fetih modu oynuyor.
@FalconPolat Kıyafet dediniz aklıma geldi.

aqKViLocUPVMp_3pfImsF-BX9O2NYHlCQbwA4slBsTs.png
Biri uzak diğeri yakın gözlüğü. :D

Silahını, tankını, tüfeğini alan meydana iniyor fetih modu oynuyor.
Tankın kulesini adama çevirene kadar sizi yemiş oluyorlar zaten. Sniperlar gene tek atmıyor, medic sınıfındaki silahlar kötü ve mermiler çok az. Bu nedenden dolayı sürekli assault oynadım. Bi' süre sonra ondan da sıkıldım.

Ama o dediğiniz biraz göreceli bir kavram kimi kaosu seviyor kimi sevmiyor. BF3'de ve BF4'te BF1'deki gibi bir kaos yoktu, o yönden eski oyunlara benzemiş biraz. Açıkçası ben de kaosdan rahatsız oluyordum siz belli ki seviyordunuz. Siz biraz fazla çamur atıyorsunuz. Paralı içerik kalktı, güzel şeyler de geliyor bu oyunla.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı